A101 aprilla saç kesme makinası 5007

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Moderatör tarafında düzenlendi:
S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Bu Aprillası saç makinalı olan yok cevap yok olduğuna göre?

Kisuke Urahara Çevrimdışı

Kisuke Urahara 

Aktif Üye
21 Mar 2019
424
Söylediğin modeli kullanmadım. A101 den Aprilla AHC 5035 modelini aldım. Gayet güzel sağlam duruyor. Şarjlı +metal +sessiz+ su geçimez + Hızlı şarj
Eksi yanları:
* Model şimdilik çekme yapmadı.Sacı keserken kılları sağa sola azda olsa atıyor.
*Benim aldığım modelde sadece 3 ve 6 numara başlık var.
*Bu modelde sadece kablo var ve bir tarafı usb girişli, şarj etmek için cep telefonu başlığını kullanıyorsun.

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Senin dediğin modelini kullanmadım. A101 den Aprilla AHC 5035 modelini aldım. Gayet güzel sağlam duruyor. Şarjlı +metal. Benim aldığım modelin tek eksi yanı sadece 3 ve 6 numara başlık olması.

2 gün sonra gelecekmiş model 5007
5035 geliyormu yine lazım olmadı bakmıyordum kuaförler pahalı kendim alayım 5 kesim çıkar parası?

Kisuke Urahara Çevrimdışı

Kisuke Urahara 

Aktif Üye
21 Mar 2019
424
2 gün sonra gelecekmiş model 5007
5035 geliyormu yine lazım olmadı bakmıyordum kuaförler pahalı kendim alayım 5 kesim çıkar parası?
Aynen bende o niyetle aldım arada sadece yanlardan almak bile yetiyor. Yaklaşık 2 hafta önce almıştım. Şu anda A101 ve online siteler aynı fiyat 120 tl. Daha ucuz olan modeli de alabilirsin (senin söylediğin). dene belki güzeldir. ?

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Güzel makinedir ben kullanıyorum , a101 den 50 tl ye almıştım. Çekme felan yapmıyor , bana olmadı en azından bunu söyleyebilirim , tam bir f/p üründür. Korona çıktığında berberler kapanınca almıştım , şimdi berberler açıldı ama içime sinmiyor gitmek , bu korona bakalım daha ne alışkanlıklar katacak bize.

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Güzel makinedir ben kullanıyorum , a101 den 50 tl ye almıştım. Çekme felan yapmıyor , bana olmadı en azından bunu söyleyebilirim , tam bir f/p üründür. Korona çıktığında berberler kapanınca almıştım , şimdi berberler açıldı ama içime sinmiyor gitmek , bu korona bakalım daha ne alışkanlıklar katacak bize.
Hic bulasmayin sakin sakin ben aldim bin pisman oldum hic kesmiyor motoru sacin icinde duruyor.... Deniyor bir yorumda puanı 2.8 aprilla 5007nin ??
?
Motor saç topluyormuş
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Paranızı boşuna harcamayın...Bu ürünü kesinlikle tavsiye etmiyorum. Düzgün kesmediği gibi 2. kullanmamda bozuldu.
diyor başka kullanan ?
5 kuruş etmez aldım 1 sefer kullanamadım çöpe attım parama acıyorum.?
Ürün cocuklarin 6 yaş saci kesiyor 8 yaşta biraz zorlandi. Sert saclari kesmeye uygun değil. Kensi sacimi da kesmek isgedim ama mumkun değil. Belki fiyatina göre anca ama sadece kucjk yasgaki çocukların tüysü saclari için ideal fazlasini beklemeyin....?
neden kimi kötü der??

bana 0 3 6 kesim çekmesiz motora saç dolmasız sıfır jilet kesimi yeter

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Hic bulasmayin sakin sakin ben aldim bin pisman oldum hic kesmiyor motoru sacin icinde duruyor.... Deniyor bir yorumda puanı 2.8 aprilla 5007nin ??
?
Motor saç topluyormuş
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Paranızı boşuna harcamayın...Bu ürünü kesinlikle tavsiye etmiyorum. Düzgün kesmediği gibi 2. kullanmamda bozuldu.
diyor başka kullanan ?
5 kuruş etmez aldım 1 sefer kullanamadım çöpe attım parama acıyorum.?
Ürün cocuklarin 6 yaş saci kesiyor 8 yaşta biraz zorlandi. Sert saclari kesmeye uygun değil. Kensi sacimi da kesmek isgedim ama mumkun değil. Belki fiyatina göre anca ama sadece kucjk yasgaki çocukların tüysü saclari için ideal fazlasini beklemeyin....?
neden kimi kötü der??

bana 0 3 6 kesim çekmesiz motora saç dolmasız sıfır jilet kesimi yeter
Valla ben kendi deyeyimi mi anlattım , o kişiler sorun yaşamış , ben yaşamadım oldukca memnunum. Sıfır hiç denemedim açıkcası , 1 numaradan aşağı yani taraksız denemedim hiç.

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Valla ben kendi deyeyimi mi anlattım , o kişiler sorun yaşamış , ben yaşamadım oldukca memnunum. Sıfır hiç denemedim açıkcası , 1 numaradan aşağı yani taraksız denemedim hiç.
Makinanın Dişlerinde saç sıkışması motora saç dolması yoktur umarım

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
ben bulursan Aprilla AHC 5003 al diyecektim 2 yıldır kullanıyorum sessiz iyi kesiyor sacı kaliteli malzeme kullanılmış 5007 iyi değilmiş alan çöpe atmış

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
? çekme olmasın sıfır jület gibi kessin yeter
Soran olursa ürünü aldım taraksız saçımı kestim çekmedi iyi memnünüm bıçaklar kesiyor :ok tabi motordan titrer elin? 10 dakika içinde bittiğinden ısınma konusunda bir şey diyemem
Saç o kadar uzun değil 1.5 cm uzunluğundaydı denemek için kestim:hih1

The_SreT The_SreT Kisuke Urahara Kisuke Urahara @denysmih6
Bıçaklar keskinliğini kaybetmemesi için ne yapmak lazım,içinde gelen bakım yağı çok az bitince dikiş makinası yağı olurmu? 5007 makina içindeki minik yağ beyaz, dikiş makinası yağı sarı :alala

1_org_zoom-1.webp

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt