A101 55V5B63DT

P Çevrimdışı

__pianist__

Yeni Üye
10 Ağu 2021
4
38
Selamlar bende yeni toshiba 55v563dt modelini aldım ips panel iyi olur düşüncesindeydim fakat hayal kırıklığı oldu bu tv fifa futbol oyunu oynarken yada youtube izlerken ekranı yakalayamıyor yani çimlerin ayırıcı çizgileri siyahlaşıyor gibi oluyor oyun düz durduğunda görüntü güzüel hareketlendiğinde görüntü bozuluyor yapmadığım ayar kalmadı ama olmuyor vestel yetkili servisine arıza konusu açtım

Screenshot_2021-08-15-21-47-062.png
Screenshot_2021-08-14-19-32-003.png
Screenshot_2021-08-14-20-03-172.png
Screenshot_2021-08-14-19-32-002.png

realmusti Çevrimdışı

realmusti

Yeni Üye
29 Haz 2021
5
54
Ben de PS4 de Fifa 2021 oynadım böyle bir problem yaşamadım aynı model TV ye sahibim bir de görüntü ayarlarından oyun modunu seçermisin bir de böyle deneyebilirsiniz sanırım.

Son düzenleme:
ealan Çevrimdışı

ealan

Yeni Üye
11 Eyl 2021
16
35
Merhaba, bu ürünü buradaki ips panel bilgisini gördüğüm için aldım, fakat panel konusunda bir değişim olmuş mudur? İps beklerken va panel karşıma çıkabilirmi? bu konuda nereden bilgi alabilirim?

ealan Çevrimdışı

ealan

Yeni Üye
11 Eyl 2021
16
35
Tekrar merhaba, tv yi aldım gayet memnunum, görüntü kalitesi, her açıda renklerde kayıplar yaşatmaması, netflix ve youtubeda performansı gayet başarılı.

sadece 1 konuda sorun yaşıyorum, ses sistemini kulaklık girişine bağladım fakat sesi tvden ayarlayabilmeme izin vermiyor. Şu anda en güncel yazılımında tv. Bu konuda servis ile iletişime mi geçmeliyim yoksa bunun daha kolay bir çözümü varmı dır. Forumda araştırdığımda çözüm olabilecek birkaç yazı gördüm fakat tam olarak ne yapmalıyım anlamlandıramadım.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Tekrar merhaba, tv yi aldım gayet memnunum, görüntü kalitesi, her açıda renklerde kayıplar yaşatmaması, netflix ve youtubeda performansı gayet başarılı.

sadece 1 konuda sorun yaşıyorum, ses sistemini kulaklık girişine bağladım fakat sesi tvden ayarlayabilmeme izin vermiyor. Şu anda en güncel yazılımında tv. Bu konuda servis ile iletişime mi geçmeliyim yoksa bunun daha kolay bir çözümü varmı dır. Forumda araştırdığımda çözüm olabilecek birkaç yazı gördüm fakat tam olarak ne yapmalıyım anlamlandıramadım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri