A101 10 Eylül Satışı Toshiba 49'' 49LL2A63DT Teknik Özellikler

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Adem Helvacı hocam bende 49L2863DAT sürümü var yeni çıkan 49LL2A63DT sürümünde amazon prime var ancak bendeki modelde yok, kumandada rakuten tv görünüyor ancak o da ülkemizde yok bizim tv yazılımına amazon prime getirmemiz mümkün olur mu acaba?
Bunun için Vestel in yazılım sürümünde değişikliğe gidip portala prime dahil etmesi gerekir. Yine de bir kontrol sağlarım sizin için, bakalım alternatif bir yöntem var mı. :ok

C Çevrimdışı

CCann

Yeni Üye
11 Ağu 2020
5
33
Arkadaşlar bu televizyonu aldım,görüntü olarak güzel ses de ev için ideal ama ilk bir hafta sıkıntı olmadı , ancak sonraki günlerde her gün ozellikle youtubede film vs izlerken belli bir zamandan sonra televizyon kendini kasmaya basliyor, kumanda basmıyor , bastığım tuşlar sonradan işliyor , bazen ses var görüntü dönük bazende tam tersi , televizyon kendini kasarak donup kaliyordu,,, bazende kanal izlerken üstte herhangi bir sitenin sertifika sorunu var devam edilsin mi uyarısı çıkıyordu , bunlar için servis çağırdım yazılım attı ama oda fayda etmedi , sorunları video çekip servise gondermemi istediler , bugünde TV yi detaylı incelemek için servise aldilar.migde bulandirdi yani artik,değişim yada iade olursa ne ala , hayirlisi artık
A Adem Helvacı abi sen ne dersin bu işe , fikir verirsen çok memnun olurum abi.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Abi peki birde hı levelin bu modeli var , buda yeni serisi sanırım , fiyat olarak aynı sayılır , bununla Toshiba arasındaki ses-panel gibi teknik farkları nelerdir , ikisinden birini alacagim nasipse , Toshiba'nin cazip gelen yani 3 sene garantisi olması hdmı portlarinin fazla olması ve Toshiba olarak sanki biraz daha kaliteli gibi hissettiriyor olması , hı levelinde uhd olması ama teknik farkları daha önemli abi , teşekkürler

P_20200905_173436.jpg

55UHL1000 Samsung VA Panel MB230 anakart günlük tv izleyicisi için yeterli bir tv fakat ben ips kullandığım için renkler beni tatmin etmedi

Bulabilirseniz ikinci sürüm 55UHL950 modelini tavsiye ederim LG IPS Panel MB230 anakart açı problemi yok

C Çevrimdışı

CCann

Yeni Üye
11 Ağu 2020
5
33
55UHL1000 Samsung VA Panel MB230 anakart günlük tv izleyicisi için yeterli bir tv fakat ben ips kullandığım için renkler beni tatmin etmedi

Bulabilirseniz ikinci sürüm 55UHL950 modelini tavsiye ederim LG IPS Panel MB230 anakart açı problemi yok
Ben Toshibayi aldım hocam ,tavsiye için teşekkürler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri