850tl ye 7kg Çamaşır Makinesi Varmış 5 Sene Evvel, Hey Gidi.

Samurai Çevrimiçi

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,318
39
Biz bu Hotpoint fabrikasına havlu üretiyorduk, her sene çalışanlarına havlu dağıtırdı. Ariston, Indesit derken kafam karışıyordu, daha sonra Whirlpool oldu. Şimdi de Arçelik satın aldı. Çalışma şekli olarak sevdiğim bir firmaydı, en azından tedarikçilerine karşı. Umarım daha fazla el değiştirmez :)

Konuya dönecek olursam, nereye doğru gidiyoruz gerçekten bilmiyorum. 5 sene önce 30.000 olan 2. el arabalar şimdi 100-120.000 oldu.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,620
Biz bu Hotpoint fabrikasına havlu üretiyorduk, her sene çalışanlarına havlu dağıtırdı. Ariston, Indesit derken kafam karışıyordu, daha sonra Whirlpool oldu. Şimdi de Arçelik satın aldı. Çalışma şekli olarak sevdiğim bir firmaydı, en azından tedarikçilerine karşı. Umarım daha fazla el değiştirmez :)

Konuya dönecek olursam, nereye doğru gidiyoruz gerçekten bilmiyorum. 5 sene önce 30.000 olan 2. el arabalar şimdi 100-120.000 oldu.
30.000'e gayış paket Tofaş Şahin var. :kas :hihi

confessions Çevrimdışı

confessions

Yeni Üye
30 Tem 2018
30
51
6 sene önce mutfağı dekor ettirdim. mutfak dolapları yenilendi ve beyaz cam ankastre set eminçelik, enerji hacim ölçü olarak istediğim en yeni modeli buzdolabı siemens a+++, çamaşır makinesi 9 kilo siemens a+++ mutfak bataryalar falan komple yeni alındı.
o an mutfağa yaptığım masraf ile şu an sadece son model yeni çıkan istediğim özellikte siemens buzdolabını alabilirim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt