8 Mbps'e kadar Limitsiz 39 tl

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Konu sahibi sanki 4 - 100 arası birfark
İşine gelen alır kardeş
Kardeş mardeş cart curt olmaz bu nasıl uslup firmanın avukatımısın sen paylaştın iyi hoş bırakta millet düşüncelerini yorumunu yazsın araya kaynak yapma herkesin doğrusu kendine

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
Konu sahibi sanki 4 - 100 arası birfark

Kardeş mardeş cart curt olmaz bu nasıl uslup firmanın avukatımısın sen paylaştın iyi hoş bırakta millet düşüncelerini yorumunu yazsın araya kaynak yapma herkesin doğrusu kendine
Sizde kendi dogrunuzu kendinize saklayın ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
O zaman bırakalım da sadece metin içeren sayfalara bakanlar faydalansın ?

Ekran-goruntusu-2021-06-19-0026373b462d88b21ebea7.png

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sizde kendi dogrunuzu kendinize saklayın ?
Seni 4 mbps hızı kullanmak zorunda bırakanlar utansın belliki bütçe yetmiyor kısa kısa kalanla anca 4 mbps alabiliyorsun 4 mbps ile yaşamasını öğrenmişin seni tebrik ediyorum.
Zoru başarmışsın 4mbps yaşamak zor ? ?

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
Seni 4 mbps hızı kullanmak zorunda bırakanlar utansın belliki bütçe yetmiyor kısa kısa kalanla anca 4 mbps alabiliyorsun 4 mbps ile yaşamasını öğrenmişin seni tebrik ediyorum.
Zoru başarmışsın 4mbps yaşamak zor ? ?
Teşekkür kardeşim hamdolsun yetiyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Screenshot_20210619-010633acacd31f286dd7f8.png

Sagolsunlar saha dolabına 15 metre uzaktayım ve istersem 100 mps alabilirim ama 4 mps malesef yetiyor

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,531
Konudaki tüm mesajları baştan sona okudum ve Hayretler içinde kaldım.
Konu sahibi kullandığı İSS firmasının kampanyayı görmüş paylaşmış mevzu dönmüş dolaşmış hakaret etmeye kadar varmış.

Arkadaşlar herkesin yüksek internet hızına ihtiyaçı yok.

ör kayınbabamlar 25mbit internet sadece whatsapp görüntülü konuşma yapıp,mobil bankacılıkla fatura ödemesi yapıyor.
Başkada kullanımları yok.

Kıssadan hisse kurtlu bambanın bile mutlaka alıcısı olur.

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
Konu sahibi kullandığı İSS firmasının kampanyayı görmüş paylaşmış mevzu dönmüş dolaşmış hakaret etmeye kadar varmış.

ör kayınbabamlar 25mbit internet sadece whatsapp görüntülü konuşma yapıp,mobil bankacılıkla fatura ödemesi yapıyor.

Cok teşekkür ederim firmada sorun yok yorumda yazdığı gibi hızları genelde ikiye katlıyor firma iyi niyet göstergesi olacak

IMG_20210620_182634.png

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Konuyu kitleyecek bir durum yoktu başkan
Konu sahibi agresif yalnız firmaya laf söyletmiyor

Sanki firma .avukatı mübarek ihtiyacı olan alsın dedik

konunu açmışın kampanyayı duyurmuşsun bırak herkes düşüncesini yazsın

Firma sahibi sanki olumsuz yorum yapanı tersliyor bu şekilde konu açılmaz

100 mbps altyapı varken 4'e talim ediyor orası garip

Bizde sans yok 20mbps zor alıyoruz 100'lük altyapı var adam 4 yeter üstü kalsın diyor :kiskis

Git türknet'e geç 100 mbps 3 komşu bul net faturasını 4'e böl yine az öder konu fatura ise

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
Konuyu kitleyecek bir durum yoktu başkan
Konu sahibi agresif yalnız firmaya laf söyletmiyor

Sanki firma .avukatı mübarek ihtiyacı olan alsın dedik

konunu açmışın kampanyayı duyurmuşsun bırak herkes düşüncesini yazsın

Firma sahibi sanki olumsuz yorum yapanı tersliyor bu şekilde konu açılmaz

100 mbps altyapı varken 4'e talim ediyor orası garip

Bizde sans yok 20mbps zor alıyoruz 100'lük altyapı var adam 4 yeter üstü kalsın diyor :kiskis

Git türknet'e geç 100 mbps 3 komşu bul net faturasını 4'e böl yine az öder konu fatura ise
Ciddi 4 mps yetiyor yetiyordan kastım bi maaş ile ay sonu zor geliyor zaten nereden kızarsam kar benim için iki kızım var genelde youtube de video izlerler bende netfilix felan dizi izliyorum online oyun kültürüm yok yetiyor o yüzden

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ciddi 4 mps yetiyor yetiyordan kastım bi maaş ile ay sonu zor geliyor zaten nereden kızarsam kar benim için iki kızım var genelde youtube de video izlerler bende netfilix felan dizi izliyorum online oyun kültürüm yok yetiyor o yüzden
Hocam hak ettiğin zam miktarı ödenmediği

Hükümetin yanlış poltikaları nedeniyle gecim sıkıntısı ülkenin genel sorunu

forza_ksk Çevrimdışı

forza_ksk

Aktif Üye
18 Şub 2018
102
Açılmışken konuya son kez ben de yazayım, konuyu açan arkadaşın üslubu firma yetkilisi gibi olduğu için gereksiz bir tartışma çıkmış. Önceki yazımda da dediğim gibi sizi-bizi düşük hız-fiyata mecbur edenler utanmalı ama nerede? Evet, sadece çocuğu için youtube'dan video açanlar için yeterli fakat 2 çocuk diyorsunuz, aynı anda online derse girmeleri mümkün değil o upload ile. Ne diyelim, umarım bizler de bir gün hak ettiğimiz net hızını, insani fiyatlara kullanırız.

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
Açılmışken konuya son kez ben de yazayım, konuyu açan arkadaşın üslubu firma yetkilisi gibi olduğu için gereksiz bir tartışma çıkmış. Önceki yazımda da dediğim gibi sizi-bizi düşük hız-fiyata mecbur edenler utanmalı ama nerede? Evet, sadece çocuğu için youtube'dan video açanlar için yeterli fakat 2 çocuk diyorsunuz, aynı anda online derse girmeleri mümkün değil o upload ile. Ne diyelim, umarım bizler de bir gün hak ettiğimiz net hızını, insani fiyatlara kullanırız.

Online ders aşamasına daha gelemedik malesef

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt