7 - 8 kg Çamaşır Makinesi Tavsiyesi

S Çevrimdışı

SmilingArtichoke

Aktif Üye
25 Ağu 2021
131
Merhaba arkadaşlar. Güncel olarak tavsiye yazar mısınız.( Altus olabilir)
Merhaba.
İlk olarak belirtmek isterim ki Çamaşır makinesi ile ilgili bir meslekte çalışmıyorum. Ama kendim alırken araştırma yapmıştım.

Başlıktaki gibi 7-8 kg kapasiteli düşünüyorsanız Vestel ya da Arçelik üretimi olan özellikleri size uyan herhangi isimli marka olabilir.(Vestel için Vestfrost,Regal,...; Arçelik için Altus, Grundig,Keysmart,...).

Servis ve f/p anlamında daha iyi olmadıkları için Bosch , Siemens,Profilo,Samsung, vb. markaları önermiyorum.

Eğer 8 kg ve üzeri dusunuyorsaniz Arçelik üretimi olan bir tane seçmelisiniz. Çünkü Vestel üretimi olanların 8 kg üzeri olanlardan sallanma problemi olduğunu okumuştum forumda.

Vestel üretimi için Hepsiburada ve Trendyol'dan fiyatı artan şekilde sıralama yaptırarak yorumları ve özellikleri iyi bir tane seçebilirsiniz.

Arçelik üretimi olan Altus'u Hepsiburada,Trendyol, CarrefourSa, Media Markt ve Metro Mağazasından;

Grundig'i Hepsiburada ve Trendyol'dan (Grundig'in kendisi 2 yerdede satış yapiyor. Ayrica Hepsiburada'nin kendisi de satıyor.)
Keysmart'ı Bim'in kendi sitesinden uygulamaya özel olan seçenekten inceleyebilirsiniz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri