65 inch tv tavsiye QLED 4K Q70D vs LG 65UT81

A Çevrimdışı

alucardo

Yeni Üye
29 May 2024
7
31
Samsung Dex üzerinde görüntü yansıtıyorum. Genel olarak yansıtma başarılı fakat ilk bağlantı aşamasında yada ara ara takılmalar can sıkıyor.
Pürüzsüz bağlantı şuan için mümkün değil gibi.
selamlar televizyonu alalı hemen hemen 15 gün - 1 ay oldu, yansıtma yı eski iphone 7 plus telefonumdan yaptığım halde herhangi bir donma takılma yaşamadım hatta ileri sarmalarda vs telefon ile aynı hızda sarıyor ve donmuyor.
Evet, tam istediğimiz akıcılıkta değil.
beni üzmedi hocam, çok fazla ileri veya geri sarmadıkça 5 6 kez ileri veya 5 6 kez geri şeklinde zaten bunu yapınca telefonda bile donuyor veri yükledigi için bunlar dışında hiç donma olmadı, ayrıca kumandadan da ileri sarma felan gayet iyi oldu diyebilirim.

L Çevrimdışı

lavanta

Aktif Üye
20 Tem 2024
54
49
selamlar televizyonu alalı hemen hemen 15 gün - 1 ay oldu, yansıtma yı eski iphone 7 plus telefonumdan yaptığım halde herhangi bir donma takılma yaşamadım hatta ileri sarmalarda vs telefon ile aynı hızda sarıyor ve donmuyor.

beni üzmedi hocam, çok fazla ileri veya geri sarmadıkça 5 6 kez ileri veya 5 6 kez geri şeklinde zaten bunu yapınca telefonda bile donuyor veri yükledigi için bunlar dışında hiç donma olmadı, ayrıca kumandadan da ileri sarma felan gayet iyi oldu diyebilirim.
Selamlar, bir iki soru sormak istiyorum.
Tv görüntü kalitesi nasıl beğendiniz mi? Yandan bakınca nasıl duruyor? Ben de almak istiyorum. Tavsiye eder misiniz?
Teşekkürler.

Geri
Üst Alt