60Hz Tv'den 120Hz görüntü Almak PC Ekran kartı ayarları ile oynamak

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Nvidia ekran kartlı pc'si olanlar denesin nereye kadar yükseltebilecekler Hz değerini gördükleri farkı deneyimi paylaşsınlar burada.

B Çevrimdışı

Baray şahin

Yeni Üye
28 Tem 2022
4
24
Evet PC 'de oluyor ekran kartına yeni görüntü profili tanımlıyoruz arada çok fark var forumdaki görüntü yazılar cam gibi oldu
60Hz üstüne çıkmıyordu bunu bypass etmiş oluyoruz pc kullanırken 120Hz görüntü alıyoruz bunuda ekran kartı ayarını değiştirip yapıyoruz

Abi merhabalar ben Xbox series s konsolumda 120 FPS alamıyorum 60 tan çıkmıyor Toshiba 1080p bir televizyonum var nasıl çözebiliriz?

B Çevrimdışı

Baray şahin

Yeni Üye
28 Tem 2022
4
24
Evet PC 'de oluyor ekran kartına yeni görüntü profili tanımlıyoruz arada çok fark var forumdaki görüntü yazılar cam gibi oldu
60Hz üstüne çıkmıyordu bunu bypass etmiş oluyoruz pc kullanırken 120Hz görüntü alıyoruz bunuda ekran kartı ayarını değiştirip yapıyoruz :ok
Abi merhabalar ben Xbox series s konsolumdan 120 FPS alamıyorum Toshiba 1080p televizyonum var her türlü şeyi denedim ama olmadı 120 FPS seçeneğini seçtiğim zaman televizyon sinyal yok hatası veriyor

M Çevrimdışı

maymunkral 

Aktif Üye
30 May 2018
358
41
Abi merhabalar ben Xbox series s konsolumdan 120 FPS alamıyorum Toshiba 1080p televizyonum var her türlü şeyi denedim ama olmadı 120 FPS seçeneğini seçtiğim zaman televizyon sinyal yok hatası veriyor
4K 60hz TV yi 120hz full HD çalıştırabilirsiniz ama zaten full HD 60hz olan TV niz full HD 120hz de çalışmaz. 720p 120hz deneyin.

B Çevrimdışı

Baray şahin

Yeni Üye
28 Tem 2022
4
24

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt