6000 TL ye kadar laptop tavsiyesi

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
teşekkürler dostum.
Rica ederim marka olarak Acer, Lenovo, HP, ASUS bunların da modellerini bulabilirsiniz benzer fiyatlara onlara bakmanızı öneririm ama şimdi tam Black Friday bitimi olduğu için her şeye 1000-1500 TL zam gelmiş. Yıl sonunda bir daha indirim olabilir o zamana kadar bekleyebilirse daha iyi olur. Monster şuan nasıl Umut Barış Umut Barış hocama sormak lazım, bir ara çok fazla kronik anakart problemleri vardı. GTX1650ti kartı olan modellerin hepsi benzerdir aslında fiyatına göre bakarsınız.

Kisuke Urahara Çevrimdışı

Kisuke Urahara 

Aktif Üye
21 Mar 2019
424
aynen
Rica ederim marka olarak Acer, Lenovo, HP, ASUS bunların da modellerini bulabilirsiniz benzer fiyatlara onlara bakmanızı öneririm ama şimdi tam Black Friday bitimi olduğu için her şeye 1000-1500 TL zam gelmiş. Yıl sonunda bir daha indirim olabilir o zamana kadar bekleyebilirse daha iyi olur. Monster şuan nasıl Umut Barış Umut Barış hocama sormak lazım, bir ara çok fazla kronik anakart problemleri vardı. GTX1650ti kartı olan modellerin hepsi benzerdir aslında fiyatına göre bakarsınız.
Aynen şu anda fiyatlar yüksek yıl sonuna doğru bakalım indirim olacak mı. Monster ondan sordum acaba kronik sorunu var mıdır mahcup olmayayım diye sordum. şimdi araştırınca diğer markalarda bu fiyata yakınmış çok da indirimli değil gibi. Tekrar teşekkürler .

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
aynen

Aynen şu anda fiyatlar yüksek yıl sonuna doğru bakalım indirim olacak mı. Monster ondan sordum acaba kronik sorunu var mıdır mahcup olmayayım diye sordum. şimdi araştırınca diğer markalarda bu fiyata yakınmış çok da indirimli değil gibi. Tekrar teşekkürler .
4600H işlemcili Acer Nitro 5 var iki gün önce bu fiyatlardaydı ama pahallanmış onu inceleyebilirsiniz. Çok popüler modeldir.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Ben 4 aydır Monster kullanıyorum aşağı yukarı benzer özellikte, 17.3 120 hz, 6600 e almıştım ben taş gibi maşallah ne ısınma ne takılma hiçbir şey yok

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
aynen

Monster gitti gidiyor üzerinden kendi satış yapıyor, sitesine göre daha ucuz oluyor ben oradan aldım

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Hayırlı olsun, özellikle 2017-18 gibi ciddi kornik hatalar vardı galiba ama artık çözmüşlerdir heralde.
Modelden modele değişiyor.
Kiminde sorun oluyor kiminde olmuyor.
Bu tür cihazları soğuk çalıştırmaya çalışın, diyebileceğim tek şey bu.
Bir de bataryayı kullanmayacaksanız eğer doldurup kenara koyun.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611

7.500 tl ye değer diyorsanız arkadaşa söyleyim, alır mı almaz mı o karar verir. 6000 TL ye alınacak laptoptan iyidir gibi?
Çok daha iyi donanım gücü olarak.
Daha uzun ömürlü olur.
Tabi Monster'lardan kalite konusunda fazlasını beklemeyin derim.
Kalite ne yazık ki pahalıya mal oluyor.

Alın geçin derim.
Yıl sonu fiyatlar artabilir.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Modelden modele değişiyor.
Kiminde sorun oluyor kiminde olmuyor.
Bu tür cihazları soğuk çalıştırmaya çalışın, diyebileceğim tek şey bu.
Bir de bataryayı kullanmayacaksanız eğer doldurup kenara koyun.
Kesinlikle katılmıyorum çok uzun yıllardır laptop kullanan biri olarak pilin kesintisiz güç kaynağı işlevi gördüğüne defalarca şahit oldum. Laptop donanımı pille beraber kullanılmak üzere tasarlanmış, tabi bu benim görüşüm isteyen istediği gibi hareket edebilir elbette.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
bu paralara yerli kuş serisi araba alınıyordu ne olmuş bu bilgisayar fiyatları inanılır gibi değil.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri