6000 TL civarı televizyon tavsiyesi

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,614
59

Onvo OV50350 50" 126 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart LED TV​

4.940,80 TL
  • 586 TL x 9 aya varan Taksitle
  • 200 TL x 36 aya varan Krediyle
Seçili Televizyon Alışverişinde 1 Aylık S Sport Plus Üyeliği Hediye!

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,614
59
Onvo OV50350 50" 126 ekran uydu alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV yardımıyla yüzlerce yerli ve yabancı kanalı evinizin konforu içerisinde keyifle seyretmeye başlayabilirsiniz. Sahip olduğu dahili uydu alıcısı ile kullanıcılarına verim sağlayan bu ürün, çok sayıda kanalı hafızaya kaydedebilmenize izin verir. Böylece, sevdiğiniz kanalları toplu halde televizyonunuzun listesinde saklayabilirsiniz. Temalarına göre de kanal listeleri oluşturabilmenizi sağlayan Onvo OV50350 LED TV, spor kanallarını ya da sinema kanallarını bir arada toplayabilmenize izin verir. Kanalları taşıyıp yeniden isimlendirebileceğiniz bu televizyon, çocuklar için uygun olmayan kanallara şifre koyabilmenize de olanak tanır. Ebeveynlerin beğenisini kazanan bu özellik, kanal listenizi dilediğiniz şekilde kontrol edebilmeniz için idealdir. Uzaktan kumandayı kullanarak televizyonunuzla kanal arama işlemlerini başlatabilirsiniz. Sinyal gücünün yüksek olması, Onvo OV50350 LED TV’nin kumandasını odanızın farklı noktalarından rahatça kullanabilmenizi sağlar.
Onvo Smart TV ile İnternet Üzerinden Video İzleyin
  • Kullanıcılarına Wi-Fi teknolojisini sunan Onvo OV50350 4K UHD TV, internete kablosuz olarak bağlanıp birçok işlemi gerçekleştirebilmenizi sağlar.
  • Dahili uygulamaları arasında Netflix aplikasyonuna da yer veren bu ürün, çevrim için şekilde favori dizilerinizi izleyebilmenize yardımcı olur.
  • Android işletim sistemini kullanarak çalışan Onvo OV50350 LED TV, Android uyumluluğuna sahip çeşitli uygulamaları televizyonunuzdan çalıştırabilmenize olanak tanır.
  • HDMI girişinden yararlanarak, televizyonunuza bilgisayarınızın ekranını aktararak laptopunuzdan açtığınız oyunları büyük ekrandan deneyimleyebilirsiniz.
4K LED TV ile Üst Düzey Netlik Elde Edin
Çözünürlük seviyesi 3840 x 2160 piksel olduğu için 4K görüntü kalitesini evinize taşıyan Onvo OV50350 ile UHD görüntüler elde edebilirsiniz. Haberleri ve belgeselleri son derece kaliteli görüntüler eşliğinde seyredebilmek için satın alabileceğiniz bu televizyon, pikselleri iyileştirerek size kusursuz kareler sunar. Renk zenginliği yaratan LED ekran teknolojisinden yararlanan ürün, doğal tonlara sahip görüntüler elde edebilmenizi sağlar. Gelişmiş kontrast seviyesi ile de dikkat çeken Onvo OV50350 4K TV, renklerin zıtlıklarının yarattığı estetik görüntüleri oldukça zarif şekilde evinize ulaştırır. Sinema eserlerini keyifle seyredebilmeniz için ideal olan bu ürün, hoparlör sistemi ile de beğeninizi kazanır. 2 x 8 W ses desteği yaratan hoparlörlerini kullanarak televizyonunuzdan yüksek desibelli sesler elde edebilirsiniz. Böylece, aksiyon ve macera dolu filmleri heyecan verici şekilde evinizde seyredebilirsiniz. Sesleri aktarırken yüksek desibellerde dahi netlik yaratan ürün, doğal ve gerçekçi sesler eşliğinde seyir gerçekleştirebilmenizi sağlar. Uzaktan kumandada bulunan ses tuşlarını kullanarak Onvo OV50350’nin ses seviyesini kolayca ayarlayabilirsiniz. Ürünün sunduğu ses modlarını değerlendirerek, yayınların türlerine en uygun şekilde sesleri evinize ulaştırabilirsiniz.
4 Çekirdekli İşlemcisiyle Hız Sağlayan Ultra HD Televizyon
Kullandığı 4 çekirdekli işlemci sayesinde internette kullanıcılarına hız kazandıran Onvo OV50350 Smart TV, zamanı verimli bir şekilde değerlendirebilmeniz için idealdir. Ürünün işlemci performansı, uygulamaları ve oyunları çalıştırırken de size verim sağlar. 1.5 GB RAM belleğe de sahip olan bu televizyon, hızlı ve pratik bir kullanım gerçekleştirirken farklı uygulamaları rahatça açabilmenize izin verir. Ürünün kulaklık girişine de yer vermesi, uygulamaları kullanarak oyun oynarken sesleri sadece kulaklığınızdan alabilmenizi sağlar. Böylece, ailenizi rahatsız etmeden yüksek ses desteği ile oyun oynayabilirsiniz. VGA ve AV girişine de sahip olan bu televizyon çok yönlü kullanım gerçekleştirebilmeniz için ideal bir üründür. USB girişine de tasarımında yer veren Onvo OV50350, taşıyıcı belleğinizde bulunan fotoğrafları ve müzik dosyaları açabilmenize olanak tanır. Awox Smart TV’nin PC Audio girişi sayesinde, televizyonunuz ile bilgisayarınızı uyumlu şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

ÖZELLİKLER​

50'' 127 EKRAN
3840 x 2160 ULTRA HD
DAHİLİ UYDU ALICISI
ANDROİD SMART
4 ÇEKİRDEKLİ İŞLEMCİ
8 GB ROM / 1.5 GB RAM
DAHİLİ WİFİ
1000 HZ
DVB-T2/C YAYIN DESTEĞİ
HDR10 TEKNOLOJİSİ
3 x HDMI
2 x USB GİRİŞİ ( KLAVYE/MOUSE-MEDİA PLAYER )
VGA-AV-YPbPr-ETHERNET GİRİŞLERİ
KULAKLIK-COAXCİAL SES ÇIKIŞLARI
PC AUDIO SES GİRİŞİ
2 x 8 W SES ÇIKIŞI

Müşteri Hizmetleri: 0212 861 05 05

Onvo OV50350 50" 126 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart LED TV Özellikleri​

AmbilightYok
Askı AparatıYok
Curved (Kavisli)Hayır
Çözünürlük (Piksel)3840 x 2160
Çözünürlük
Dahili Uydu AlıcıVar
Ekran Ebatı
Ekran Formatı16:9
Garanti TipiOnvo
Giriş / Çıkış PortlarıUSB
Görüntü TeknolojisiLED
HDMI 2.1Yok
HDMI Girişleri3
İşletim SistemiAndroid
Model Yılı2020
Pc BağlantısıVar
RenkSiyah
ScartYok
Ses Çıkışı16 W
Smart TVVar
Teslimatta KurulumYok
TunerYok
Wi-FiVar
Diğer
Garanti Süresi (Ay)24
Yurt Dışı SatışYok
Stok KoduHBV00000Y7UJV

adem ustanın önerdiği bu tv.de var her ikisinide incele derim

Daewoo 55DM54U 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV​

5.199,00 TL
  • 1299 TL x 4 aya varan Taksitle
  • 211 TL x 36 aya varan Krediyle
Satıcı:HepsiburadaKampanyaları Gör17

• Çözünürlük (Piksel)3840 x 2160
  • Ekran Ebatı55 inç / 139 cm
  • RenkSiyah
  • Smart TVVar
  • Wi-FiVar
  • Dahili Uydu AlıcıVar
  • Görüntü TeknolojisiLED
  • İşletim SistemiLinux
  • Çözünürlük4K Ultra HD
Tüm Özellikler

Daewoo 55DM54U 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV Özellikleri​

AmbilightYok
Askı AparatıYok
Curved (Kavisli)Hayır
Çözünürlük
Dahili Uydu AlıcıVar
Ekran Ebatı
Garanti TipiVestel Garantili
Görüntü TeknolojisiLED
HDMI 2.1Yok
HDMI Girişleri3
HDRVar
İşletim SistemiLinux
Model Yılı2021
RenkSiyah
ScartYok
SDR Enerji TüketimiG
Smart TVVar
Wi-FiVar
Diğer
Garanti Süresi (Ay)36
Yurt Dışı SatışYok
Stok KoduHBCV00000UQ2OI

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Albaytu

Yeni Üye
17 Nis 2022
10
24
Onvo OV50350 50" 126 ekran uydu alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV yardımıyla yüzlerce yerli ve yabancı kanalı evinizin konforu içerisinde keyifle seyretmeye başlayabilirsiniz. Sahip olduğu dahili uydu alıcısı ile kullanıcılarına verim sağlayan bu ürün, çok sayıda kanalı hafızaya kaydedebilmenize izin verir. Böylece, sevdiğiniz kanalları toplu halde televizyonunuzun listesinde saklayabilirsiniz. Temalarına göre de kanal listeleri oluşturabilmenizi sağlayan Onvo OV50350 LED TV, spor kanallarını ya da sinema kanallarını bir arada toplayabilmenize izin verir. Kanalları taşıyıp yeniden isimlendirebileceğiniz bu televizyon, çocuklar için uygun olmayan kanallara şifre koyabilmenize de olanak tanır. Ebeveynlerin beğenisini kazanan bu özellik, kanal listenizi dilediğiniz şekilde kontrol edebilmeniz için idealdir. Uzaktan kumandayı kullanarak televizyonunuzla kanal arama işlemlerini başlatabilirsiniz. Sinyal gücünün yüksek olması, Onvo OV50350 LED TV’nin kumandasını odanızın farklı noktalarından rahatça kullanabilmenizi sağlar.
Onvo Smart TV ile İnternet Üzerinden Video İzleyin
  • Kullanıcılarına Wi-Fi teknolojisini sunan Onvo OV50350 4K UHD TV, internete kablosuz olarak bağlanıp birçok işlemi gerçekleştirebilmenizi sağlar.
  • Dahili uygulamaları arasında Netflix aplikasyonuna da yer veren bu ürün, çevrim için şekilde favori dizilerinizi izleyebilmenize yardımcı olur.
  • Android işletim sistemini kullanarak çalışan Onvo OV50350 LED TV, Android uyumluluğuna sahip çeşitli uygulamaları televizyonunuzdan çalıştırabilmenize olanak tanır.
  • HDMI girişinden yararlanarak, televizyonunuza bilgisayarınızın ekranını aktararak laptopunuzdan açtığınız oyunları büyük ekrandan deneyimleyebilirsiniz.
4K LED TV ile Üst Düzey Netlik Elde Edin
Çözünürlük seviyesi 3840 x 2160 piksel olduğu için 4K görüntü kalitesini evinize taşıyan Onvo OV50350 ile UHD görüntüler elde edebilirsiniz. Haberleri ve belgeselleri son derece kaliteli görüntüler eşliğinde seyredebilmek için satın alabileceğiniz bu televizyon, pikselleri iyileştirerek size kusursuz kareler sunar. Renk zenginliği yaratan LED ekran teknolojisinden yararlanan ürün, doğal tonlara sahip görüntüler elde edebilmenizi sağlar. Gelişmiş kontrast seviyesi ile de dikkat çeken Onvo OV50350 4K TV, renklerin zıtlıklarının yarattığı estetik görüntüleri oldukça zarif şekilde evinize ulaştırır. Sinema eserlerini keyifle seyredebilmeniz için ideal olan bu ürün, hoparlör sistemi ile de beğeninizi kazanır. 2 x 8 W ses desteği yaratan hoparlörlerini kullanarak televizyonunuzdan yüksek desibelli sesler elde edebilirsiniz. Böylece, aksiyon ve macera dolu filmleri heyecan verici şekilde evinizde seyredebilirsiniz. Sesleri aktarırken yüksek desibellerde dahi netlik yaratan ürün, doğal ve gerçekçi sesler eşliğinde seyir gerçekleştirebilmenizi sağlar. Uzaktan kumandada bulunan ses tuşlarını kullanarak Onvo OV50350’nin ses seviyesini kolayca ayarlayabilirsiniz. Ürünün sunduğu ses modlarını değerlendirerek, yayınların türlerine en uygun şekilde sesleri evinize ulaştırabilirsiniz.
4 Çekirdekli İşlemcisiyle Hız Sağlayan Ultra HD Televizyon
Kullandığı 4 çekirdekli işlemci sayesinde internette kullanıcılarına hız kazandıran Onvo OV50350 Smart TV, zamanı verimli bir şekilde değerlendirebilmeniz için idealdir. Ürünün işlemci performansı, uygulamaları ve oyunları çalıştırırken de size verim sağlar. 1.5 GB RAM belleğe de sahip olan bu televizyon, hızlı ve pratik bir kullanım gerçekleştirirken farklı uygulamaları rahatça açabilmenize izin verir. Ürünün kulaklık girişine de yer vermesi, uygulamaları kullanarak oyun oynarken sesleri sadece kulaklığınızdan alabilmenizi sağlar. Böylece, ailenizi rahatsız etmeden yüksek ses desteği ile oyun oynayabilirsiniz. VGA ve AV girişine de sahip olan bu televizyon çok yönlü kullanım gerçekleştirebilmeniz için ideal bir üründür. USB girişine de tasarımında yer veren Onvo OV50350, taşıyıcı belleğinizde bulunan fotoğrafları ve müzik dosyaları açabilmenize olanak tanır. Awox Smart TV’nin PC Audio girişi sayesinde, televizyonunuz ile bilgisayarınızı uyumlu şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

ÖZELLİKLER​

50'' 127 EKRAN
3840 x 2160 ULTRA HD
DAHİLİ UYDU ALICISI
ANDROİD SMART
4 ÇEKİRDEKLİ İŞLEMCİ
8 GB ROM / 1.5 GB RAM
DAHİLİ WİFİ
1000 HZ
DVB-T2/C YAYIN DESTEĞİ
HDR10 TEKNOLOJİSİ
3 x HDMI
2 x USB GİRİŞİ ( KLAVYE/MOUSE-MEDİA PLAYER )
VGA-AV-YPbPr-ETHERNET GİRİŞLERİ
KULAKLIK-COAXCİAL SES ÇIKIŞLARI
PC AUDIO SES GİRİŞİ
2 x 8 W SES ÇIKIŞI

Müşteri Hizmetleri: 0212 861 05 05

Onvo OV50350 50" 126 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart LED TV Özellikleri​

AmbilightYok
Askı AparatıYok
Curved (Kavisli)Hayır
Çözünürlük
Dahili Uydu AlıcıVar
Ekran Ebatı
Garanti TipiOnvo
Giriş / Çıkış PortlarıUSB
Görüntü TeknolojisiLED
HDMI 2.1Yok
HDMI Girişleri3
İşletim SistemiAndroid
Model Yılı2020
Pc BağlantısıVar
RenkSiyah
ScartYok
Ses Çıkışı16 W
Smart TVVar
Teslimatta KurulumYok
TunerYok
Wi-FiVar
Diğer
Garanti Süresi (Ay)24
Yurt Dışı SatışYok
Stok KoduHBV00000Y7UJV

adem ustanın önerdiği bu tv.de var her ikisinide incele derim

Daewoo 55DM54U 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV​

5.199,00 TL
  • 1299 TL x 4 aya varan Taksitle
  • 211 TL x 36 aya varan Krediyle
Satıcı:HepsiburadaKampanyaları Gör17

• Çözünürlük (Piksel)3840 x 2160
  • Ekran Ebatı55 inç / 139 cm
  • RenkSiyah
  • Smart TVVar
  • Wi-FiVar
  • Dahili Uydu AlıcıVar
  • Görüntü TeknolojisiLED
  • İşletim SistemiLinux
  • Çözünürlük4K Ultra HD
Tüm Özellikler

Daewoo 55DM54U 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV Özellikleri​

AmbilightYok
Askı AparatıYok
Curved (Kavisli)Hayır
Çözünürlük
Dahili Uydu AlıcıVar
Ekran Ebatı
Garanti TipiVestel Garantili
Görüntü TeknolojisiLED
HDMI 2.1Yok
HDMI Girişleri3
HDRVar
İşletim SistemiLinux
Model Yılı2021
RenkSiyah
ScartYok
SDR Enerji TüketimiG
Smart TVVar
Wi-FiVar
Diğer
Garanti Süresi (Ay)36
Yurt Dışı SatışYok
Stok KoduHBCV00000UQ2OI
Eyvallah, tamamdır.

T Çevrimdışı

TvMentor

Yeni Üye
30 Ağu 2022
3
44
Merhaba, bu onvo ov50350 şu anda 5000 TL civarı Hepsiburada üzerinde var, bir de onvo ov50f900 var benzer bir model, o da Evkur'da 6300 gibi bir rakama satılıyor. Sorum şu, bu iki modelden ov50350 için lisanssız android deniyor, diğeri yeni çıkan ov50f900 ise lisanlı imiş. Peki bu iki TV arasında donanımsal bir fark var mı, yani panel, anakart vs her şeyi aynı da sadece android'leri mi farklı. Eğer öyleyse ucuzunu alıp yanına bir mi 4k TV stick almak daha mantıklı gibi, çünkü mi 4k TV stick'in Android versiyonu 11, onvo ov50f900'un ise 9. Ayrıca mı 4k tv stick'in RAM'i de daha fazla ve belki ileride güncelleme alır. Soru özet olarak, bu iki TV arasında donanım farkı var mı? Bir de yine 6300 lira civarına satılan Toshiba 50ua2063dt modelini canlı görebileceğim neresi var. Almadan önce görmek istiyorum.

M Çevrimdışı

mu5tafa 

Aktif Üye
17 Haz 2018
233
36
Merhaba, bu onvo ov50350 şu anda 5000 TL civarı Hepsiburada üzerinde var, bir de onvo ov50f900 var benzer bir model, o da Evkur'da 6300 gibi bir rakama satılıyor. Sorum şu, bu iki modelden ov50350 için lisanssız android deniyor, diğeri yeni çıkan ov50f900 ise lisanlı imiş. Peki bu iki TV arasında donanımsal bir fark var mı, yani panel, anakart vs her şeyi aynı da sadece android'leri mi farklı. Eğer öyleyse ucuzunu alıp yanına bir mi 4k TV stick almak daha mantıklı gibi, çünkü mi 4k TV stick'in Android versiyonu 11, onvo ov50f900'un ise 9. Ayrıca mı 4k tv stick'in RAM'i de daha fazla ve belki ileride güncelleme alır. Soru özet olarak, bu iki TV arasında donanım farkı var mı? Bir de yine 6300 lira civarına satılan Toshiba 50ua2063dt modelini canlı görebileceğim neresi var. Almadan önce görmek istiyorum.
Toshiba varken onvo nedir hocam uzak dur. Toshiba tavsiye ederim.

T Çevrimdışı

TvMentor

Yeni Üye
30 Ağu 2022
3
44
Vallahi Adem Helvacı'nın videolarını seyrettim, gittim Evkur'da gördüm, görüntü kalitesi güzel, ancak sesi biraz kötü gibiydi. Ama işte sorum bu 2 onvo modeli arasında android lisansı harici bir fark var mı. Bir de Toshiba demişsiniz, ben gidip o modeli görmek istiyorum ama görecek bir yer yok, nerde görebilirim, ayrıca neden Toshiba daha iyi ?

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
Vallahi Adem Helvacı'nın videolarını seyrettim, gittim Evkur'da gördüm, görüntü kalitesi güzel, ancak sesi biraz kötü gibiydi. Ama işte sorum bu 2 onvo modeli arasında android lisansı harici bir fark var mı. Bir de Toshiba demişsiniz, ben gidip o modeli görmek istiyorum ama görecek bir yer yok, nerde görebilirim, ayrıca neden Toshiba daha iyi ?
ben daha 1 hafta önce onvo aldım servis 180 tl kurulum 50 tlda yol ücreti alıyor. toplam 230 tl ücret verdim.(5 dakikalık masa üstüne kurulum için.)birde dün tv seyrederken kumanda birden gitti hiç çalışmıyordu pilleri değiştirdim gene aynı en son aklıma tvnin fişini çıkarıp takmak geldi o zaman çalışmaya başladı.1 haftalık tvde bu sorun dün bayağı canımı sıktı inşallah bir daha yapmaz.ben evkurdan modelini aldım.tvnin görüntü kalitesi iyi android sistemide iyi çalışıyor ama daha 1 haftalık tvde kumandanın çalışmaması canımı çok sıktı.

T Çevrimdışı

TvMentor

Yeni Üye
30 Ağu 2022
3
44
Onvo ov50350 ve onvo ov50f900 arasındaki donanımsal farkları bilen kimse var mı acaba, yani panel, anakart vs'yi kastediyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri