600 TL TV Box Tavsiye

Rak_Benadam Çevrimdışı

Rak_Benadam 

Aktif Üye
2 Ağu 2021
223
33
Macera aramayın, mi box alın.

İnternette dolaşırken buldum .
Pahalı ?

Bu videoları çeken arkadaşı takip ediyorum ara sıra videolarınıda izliyorum, bana güven veren, dürüst ve ürün güzellemesi yapmayan birisi gibi geliyor.

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
İnternette dolaşırken buldum .
Pahalı ?

Bu ürününde başlığı var forumda ilgililer bakabilir ?

Bu başlıktada Mi Box S ile özellik karşılaştırmasına bakabilirsiniz.

B Çevrimdışı

Başkan2005 

Yeni Üye
21 Eyl 2018
40
60
Mi Box film izlemek için uygun bir TV Box mudur? Ben Netflix ve Youtube'dan ziyade hard diskimdeki filmleri MX Player kurarak izlemek istiyorum.
Bu açıdan Mi Box'u değerlendirir misiniz?

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Mi Box film izlemek için uygun bir TV Box mudur? Ben Netflix ve Youtube'dan ziyade hard diskimdeki filmleri MX Player kurarak izlemek istiyorum.
Bu açıdan Mi Box'u değerlendirir misiniz?
Mi Box ile söylediklerinizi yapabilirsiniz, zaten tüm tv boxlarda bunu yapabilirsiniz, tv boxların yaptığı en basit işlevlerden biri bu zaten. Tv Boxlardaki 4K ibareleri zaten bu özellik için konulan bir ibare, 4K ibaresini gören herkes Netflix, Youtube, Amazon Prime tarzı online izlenen mecralarında 1080p, 4K izlendiğini sanıyor, halbuki o 4K ibaresi harici harddisk, flash bellek aracılığı ile 4K izlenebildiğini belirtmekte. Yani tamamen pazarlama, satış ile alakalı ?

H Çevrimdışı

hesaphesap01

Yeni Üye
14 Kas 2021
4
24
Mi Box ile söylediklerinizi yapabilirsiniz, zaten tüm tv boxlarda bunu yapabilirsiniz, tv boxların yaptığı en basit işlevlerden biri bu zaten. Tv Boxlardaki 4K ibareleri zaten bu özellik için konulan bir ibare, 4K ibaresini gören herkes Netflix, Youtube, Amazon Prime tarzı online izlenen mecralarında 1080p, 4K izlendiğini sanıyor, halbuki o 4K ibaresi harici harddisk, flash bellek aracılığı ile 4K izlenebildiğini belirtmekte. Yani tamamen pazarlama, satış ile alakalı ?
Sence Tarayıcıdan film izlemek için Tanix TX6 mı? Mi Box mu?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri