58u9500

E Çevrimdışı

Emsay

Yeni Üye
26 Şub 2020
5
37
Vestel 58u9500. Arkadaşlar bu tvyi aldım. Görüntüde donmalar oluyor gibi. Asıl sormak istediğim bir ko u var o da şu: ekranda çok fazla yansıma var. Tam karşısından izlerken sıkıntı yok ama yan açılardan izlerken resmen ekranı değil karşıdaki binayı odadaki eşyaları görüyorum. İade mi etmeliyim. Hepsi mi böyledir. Yorumlarınızı bekliyorum

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
selam,
cihaz mb230 ana kart ile üretilmiş, vestelin en son çıkan kartıdır.
bu demek olmuyor ki çok çok iyi, standart bir ana karttır. yazılım güncellemeleri gelmeye başladı, jvc,seg,hitachi gibi markalar güncellemesini aldı fakat vestel olan henüz gelmedi. çalışmalar ve geliştirmeler sürüyor. yakında vestel içinde gelir.

gelelim panele
panda ve tmc panel üretimi ile piyasaya sürüldü bu paneller yapı gereği VA dır. Kalitelimi ? hayır çok kaliteli değil hatta samsung lg gibi panellerle kıyaslarsanız düşük kalacaktır.

iade etmek sizin kararınızdır. ama bu fiyata bu ekran ve özellik standart diyebiliriz. he daha iyi fiyat performans ürünleride mevcuttur.

E Çevrimdışı

Emsay

Yeni Üye
26 Şub 2020
5
37
selam,
cihaz mb230 ana kart ile üretilmiş, vestelin en son çıkan kartıdır.
bu demek olmuyor ki çok çok iyi, standart bir ana karttır. yazılım güncellemeleri gelmeye başladı, jvc,seg,hitachi gibi markalar güncellemesini aldı fakat vestel olan henüz gelmedi. çalışmalar ve geliştirmeler sürüyor. yakında vestel içinde gelir.

gelelim panele
panda ve tmc panel üretimi ile piyasaya sürüldü bu paneller yapı gereği VA dır. Kalitelimi ? hayır çok kaliteli değil hatta samsung lg gibi panellerle kıyaslarsanız düşük kalacaktır.

iade etmek sizin kararınızdır. ama bu fiyata bu ekran ve özellik standart diyebiliriz. he daha iyi fiyat performans ürünleride mevcuttur.
Hocam aynı fiyata daha ii ne var yada benzer fiyata
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bi de vestel in sayfasında 14 gün koşulsuz iade diyor. Bu konuda bilgisi olan arkadaşımız var mı

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocam aynı fiyata daha ii ne var yada benzer fiyata
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bi de vestel in sayfasında 14 gün koşulsuz iade diyor. Bu konuda bilgisi olan arkadaşımız var mı
daha iyi ürünler tabiki vardır diye belirttim ne yazıkki fiyat takibi yapmadığım ve tv tavsiyesinde bulunmadığım için ilgi alanım dışındadır.
sadece vestel değil kanunen 14 gün iade hakkınız vardır

Geri
Üst Alt