58u9400 neden 9500den pahali ?

X Çevrimdışı

XYLON

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba arkadaslae 9400 9500den pahali neden acaba veste hakkinda bilgisi olan yazabilir mi panel bay kalin 9400de memnuniyet fazla acaba direct led mi ? Her kalin panele direct led diyebilirmiyiz

Rak_Benadam Çevrimdışı

Rak_Benadam 

Aktif Üye
2 Ağu 2021
223
33
U 9400 Direct led ve paneli güzel bir tv.

Ancak mb 130 kartlı diye biliyorum u9400 serisini.

Mb 130 kartlı vestel alınmaz bu saatten sonra, tabi box ile kullanacağım derseniz sorun olmaz.

Adem abi mb180 den söz ediyordu geçen gün, bir araştırın mb 180 kartlı bir tv alın bence.

Son düzenleme:
X Çevrimdışı

XYLON

Kayıtsız / Doğrulanmamış
U 9400 Direct led ve paneli güzel bir tv.

Ancak mb 130 kartlı diye biliyorum u9400 serisini.

Mb 130 kartlı vestel alınmaz bu saatten sonra, tabi box ile kullanacağım derseniz sorun olmaz.

Adem abi mb180 den söz ediyordu geçen gün, bir araştırın mb 180 kartlı bir tv alın bence.
Hocam benim icin panel cok onemli chromcastim var tv arayuzunu asla kullanmicam pc baglicam veya chromecast

Rak_Benadam Çevrimdışı

Rak_Benadam 

Aktif Üye
2 Ağu 2021
223
33
Hocam benim icin panel cok onemli chromcastim var tv arayuzunu asla kullanmicam pc baglicam veya chromecast
Ben konunun uzmanı değilim, siz gibi bir tüketiciyim.
Sizi yanlış yönlendirmek istemem.

Geçen yıl tv aldım ve o esnada tv leri çok araştırmıştım.

Mb 130 anakartlı tvlet bence yavaş kalıyor artık o yüzden mb 180 anakartlı tv araştırın demiştim size.

Eğer dizin için arayüzün yavaşlığı sorun olmayacak ise U9400 yerine Regal'in 55r752u modelini tavsiye ederim.
Bu tv yi Adem abi incelemiş ve herkese tavsiye etmişti, benim bilader aldı bu tv yi bende biraz inceledim ve paneli çok güzel bir tv.

Uzun lafın bücürü uygun fiyatlı bulursan regal 55r752u modelini al, vestel'in U9400 modelini uygun fiyatlı bulursan onuda alabilirsin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt