58 inç TV için askı aparatı tavsiyesi

A Çevrimdışı

atakane123 

Aktif Üye
11 Nis 2020
72
22
açı verilebilen degil ama sabit aparat aldım bende aynı tv için daha montajı yapılmadı ama elimde fotoğraf atabilirim

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
58" diye ebata has aparat bulmanız zor olur.

tv satış sitelerindeki gibi 22-32, 32-46... örneklemesi gibi üniversal ürünler satılmakta olup herhangi bir 1 milyoncudan (adı kaldı bu şekilde daha da 1 milyona bişii satılmaz oldu) temin edebilirsiniz. malzeme kalitesinin çok aman aman farkedeceğini düşünmüyorum. ucuzu da aynı malzeme ile aynı işi görecektir pahallısı da.

A Çevrimdışı

atakane123 

Aktif Üye
11 Nis 2020
72
22
Bu konularda hiç bilgim yok. Sabit olan mı daha iyidir açı verilebilen mi. Almışken iyisi olsun istiyorum
Ben de sizin gibi düşünüyordum.Ancak hareketli aparatlar sıkıntı yaratabiliyor.Malum tv büyük.
Sabit olması daha mantıklı benim için
Ben normalde tvyi açılı izleyecektim ancak va panel olmasından dolayı oda düzenini değiştirdim ve tam karşıdan izleyeceğim hem bütçe açısından hem kullanılabilirli,k yönünden benim için iyi oldu

R Çevrimdışı

reddagger 

Yeni Üye
8 May 2020
13
29
Ben de sizin gibi düşünüyordum.Ancak hareketli aparatlar sıkıntı yaratabiliyor.Malum tv büyük.
Sabit olması daha mantıklı benim için
Ben normalde tvyi açılı izleyecektim ancak va panel olmasından dolayı oda düzenini değiştirdim ve tam karşıdan izleyeceğim hem bütçe açısından hem kullanılabilirli,k yönünden benim için iyi oldu
Teşekkür ederim. Sizinkini internetten aldıysanız linkini atar mısınız ben de ondan alayım

TamirciÇırağı Çevrimdışı

TamirciÇırağı

Aktif Üye
19 Eki 2018
59
30
Bence Orijinal aparatları işinizi görür cihazda yeni tip aparat kullanılıyor ve her askı dubasına 1 aparat geliyor toplamda 4 adet birbirinden ayrı parça herbiri 2 şer vida ile duvara sabitleniyor gayet sağlıklı ki zatensiz duvar kurulum talep ederseniz ilk kurulumda servis yanında getirip montajı yaparlar

A Çevrimdışı

atakane123 

Aktif Üye
11 Nis 2020
72
22
Bence Orijinal aparatları işinizi görür cihazda yeni tip aparat kullanılıyor ve her askı dubasına 1 aparat geliyor toplamda 4 adet birbirinden ayrı parça herbiri 2 şer vida ile duvara sabitleniyor gayet sağlıklı ki zatensiz duvar kurulum talep ederseniz ilk kurulumda servis yanında getirip montajı yaparlar
4lüyse mantıklı olabilir 2liydi sanırım önceden.O aparatlar plastik diye biliyorum ama tercih meselesi
ben burdan aldım isterseniz fotoğraf atarım

Y Çevrimdışı

yavuz43

Yeni Üye
6 Nis 2020
19
39
55 inç var bende kendi askı aparatıyla kurulum yaptırmıştım her gün korkulu rüya görüyordum. Ha düştü düşecek diye, belki düşmezdi ama gecenin sessizliğinde cıgırt diye bi ses çıkartıyor insanı korkutuyor.
bu ürünü aldım taktım kaya gibi dökme demir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt