55UA9600 Android 11 TV'de SatcoDX USB kanal yüklemesi yapabilen var mı?

K Çevrimdışı

kokanche 

Aktif Üye
14 Ara 2020
67
42
Merhaba;

Gerek forumdan gerekse Vestel çağrı merkezinden edindiğim bilgilere göre Android TV'lerdeki TV kanal listesi USB belleğe yedeklenemiyor. Ancak USB bellek üzerindeki kanalların TV'ye aktarılması mümkünmüş. Bu menünün adı SatcoDX olmakla birlikte ben bir türlü başarılı olamadım. Ne yaptım, ne ettim ise (fabrika ayarlarına sıfırlamak, akabinde daha ilk kurulum sırasında uydu kurulumunu "genel uydu" şeklinde yapmak, bu sırada TKGS'yi hiç "kullanmamak" ve akabinde aşağıdaki başlıkta bahsedildiği şekilde SatcoDX menüsüne erişmeyi denemek dahil her şeyi yaptım ama bir türlü SatcoDX menüsüne ulaşamadım.

Ya ben yanlış ve eksik bir şey yapıyorum yada Vestel 55UA9600 model Android TV'sine SatcoDX menüsü eklemedi. Bu arada TV'de Android 11 yüklü. Yazılım sürümü ise V1.15.2.0 (en son yazılım).

Aşağıdaki konunun 31 ve 32. sayfalarında kendi TV'me ait ilgili menülerin ekran görüntüleri var. UA9600 model TV'sine SatcoDX ile kanal eklemeyi başarabilen arkadaşlar iş bu konuya yazabilirlerse memnum olurum.

Teşekkürler,

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

kokanche 

Aktif Üye
14 Ara 2020
67
42
SatcoDX hakkında forumda şu başlık mevcut:

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,596
SatcoDX hakkında forumda şu başlık mevcut:

SatcoDX bu kanal dosyası smart tv de düzenleme yapılıp alınıyor.

Geri
Üst Alt