55FA9000 Nexflix ve DTS sorunu

A Çevrimdışı

Andromeda_Alien

Yeni Üye
15 Eki 2018
9
35
Merhaba arkadaşlar. Ürün çok güzel olmasına karşın sorunları mevcut. Usb den film izlerken dts sesleri simgesine kadar görüyor fakat açmıyor. Herhangi bir hata mesajı da olmadan.

Ayrıca bugün çok ilginç bir olay başıma geldi. Normal bir şekilde kanalları gezerken birden Netflix açıldı. Bu uygulama tv de yüklü değildir zaten tv ye uygulama yüklenmiyor. Nasıl oluyorda bir anda yüklü olmayan bir uygulama açılır. Bildiğiniz gibi oturum aç ve ücretsiz sürümü başlatma ksıımları vardı ve kumandadan kontrol edebiliyordum. Exit ile çıktım programdan dahada bulamıyorum.

Bu sorun ile karşılaşan varmı. Bu tv ye Nexflix yükleyebilirmiyim. (zaten gizli bir şekilde var ama nasıl erişim sağlayabilirim) Tv nin güncel sürümü hakkında yardımcı olabilir misiniz. Teşekkürler.

IMG_20181015_12424753aae24f9e5178f6.jpg

I Çevrimdışı

ilkerbass

Aktif Üye
7 Şub 2018
53
Üzerinde netflix tuşu olan tv kumandasından edinin. Fiyatları 20 tl. civarında. N11 ve gittigidiyor gibi sitelerde mevcut. Tek tuşla netflix açar ve kullanmaya başlarsınız

A Çevrimdışı

Andromeda_Alien

Yeni Üye
15 Eki 2018
9
35
Uygulamalarda netflix yokki kumanda işe yararmı bu durumda.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar şu sitedekileri yaptım tv de hem netflix çalıştı hemde dts ses i açıyorum. 3 senedir yapamadığımı yarım saatte yaptım.

Son düzenleme:
Y Çevrimdışı

ygd58

Yeni Üye
12 Mar 2019
1
39
45.23.39 nolu azılım elinizde mevcut mu.. sitede 45.23.32 mevcut...45.23.39 yok:(

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt