55 ud 8400 ara sıra fişini çekmeden televizyon açılmıyor

T Çevrimdışı

Themoon

Yeni Üye
23 Kas 2017
22
arkadaşlar kurulum menüsünde tkgs otomatikte ise esnek yada kapalı yapalım. ayarlar daha fazla nın içinde varsa hbb tv ve cec ozelliklerini kapalı konuma getirip denermisiniz.

Tkgs kapalı sürekli, arada bir açıp güncelleyip tekrar kapatıyorum. Cec kapalı. Hbbtv yi kapatıyorum, kendi kendine tekrar açılmış oluyor, aklıma geldikçe yine kapatıyorum. Açılmama sorunu dün yine oldu, yarın servis gelecek bakalım...

Adem Helvacı Ado seri numarası 8007196 801297 kontrol edebileceğiniz bir şey var mı?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Benzer sorunlar bizim 55ud8400'de de oluyor. Daha 4 aylık televizyon. Bazen açtığımızda ses var görüntü yok oluyor. Bir keresinde kumandayı algılamadı, ama sadece açmayı algılıyordu. Fişi çıkarıp takınca düzeliyor bunlar. Çoğu zaman da kapatınca kırmızı ışık uzun süre yanıp sönmeye devam ediyor.

Yorumları okudum, anladığım kadarıyla servis bunları genelde sorun olarak görmüyormuş. Peki ne yapmak lazım sayın Adem Helvacı Ado ? Yazılımsal bir sorun olabilir mi? Garantinin bitmesine bir aydan az kaldı, acaba bitmeden servis mi çağırmalıyız?
Yüklü olan yazılım sürümünüz nedir? Bir de seri lütfen.

T Çevrimdışı

Themoon

Yeni Üye
23 Kas 2017
22
Yüklü olan yazılım sürümünüz nedir? Bir de seri lütfen.
55ud8400 seri no 8007196 801297
Yazılım 3.47.10.0
Uygulama sürümü 3.10.0.0
Servis geldi bugün yazılımlarını kontrol ettiler yükseltme yapacaklarmış, yarın tekrar gelip yükleyecekler. Başka birşey demediler.

Edit: Servis gelip yazılımı güncelledi, 3.62.24.0 oldu. Umarım sorun düzelmiştir..

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

Kuhi06

Yeni Üye
25 Ağu 2020
2
43
Dün Regal TV bir televizyon aldım 55R7550 55" 4K LED TV
Hiç bir sorun yok gibiydi ama birden kumanda dondu
Pilini çıkart tak düzelmedi kanallarda geçiş yok açmıyor kapatmıyor TV yi
Sonra TV nin fişini çektik düzeldi
Sabah kalktigimda ise TV kırmızı küçük LED ışığı yanmiyordu ve kumanda ile yine TV yi açamadım fişini çekip çıkartınca TV düzeldi
İlk günden bunu yaşadım ve yeni aldığım TV olunca moralim bozuldu açıkçası
Servis mı cagirmam gerek yoksa başka birşey mi acaba
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

55ud8400 seri no 8007196 801297
Yazılım 3.47.10.0
Uygulama sürümü 3.10.0.0
Servis geldi bugün yazılımlarını kontrol ettiler yükseltme yapacaklarmış, yarın tekrar gelip yükleyecekler. Başka birşey demediler.

Edit: Servis gelip yazılımı güncelledi, 3.62.24.0 oldu. Umarım sorun düzelmiştir..
Acaba servis güncelleme yapınca sorununuz çözüldü mü

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Dün Regal TV bir televizyon aldım 55R7550 55" 4K LED TV
Hiç bir sorun yok gibiydi ama birden kumanda dondu
Pilini çıkart tak düzelmedi kanallarda geçiş yok açmıyor kapatmıyor TV yi
Sonra TV nin fişini çektik düzeldi
Sabah kalktigimda ise TV kırmızı küçük LED ışığı yanmiyordu ve kumanda ile yine TV yi açamadım fişini çekip çıkartınca TV düzeldi
İlk günden bunu yaşadım ve yeni aldığım TV olunca moralim bozuldu açıkçası
Servis mı cagirmam gerek yoksa başka birşey mi acaba
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Acaba servis güncelleme yapınca sorununuz çözüldü mü
Ana kartınız nedir ?
Menü 4725 yapıp görsel eklermisiniz

K Çevrimdışı

Kuhi06

Yeni Üye
25 Ağu 2020
2
43