55" TV Tavsiye

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
Hmmm eğer yazılım ile de düzelmiyor ise o halde bir Video Processor sorunu olabilir diye düşünebiliriz. Hep mi vardı bu yoksa sonradan mı oldu veya yoğunlaştı?
sonradan yoğunlaştı gibi geliyor. belki de ben daha dikkat etmeye başladım. bilemiyorum ki.vestel'e de yazdım internet sitesinden. resim iyi görünsün diye uğraşmışlar, hareketli görüntüden feda etmişler gibi geliyor bana. 720p görüntü bile şahane görünüyor, tabi sabit resimde.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

çekirdek yazılım modlayan arkadaş her kimse (sağolsun ) bu resim kalitesi-motion performansı ile ilgili işlem yapabiliyor mu? eğer bu mümkünse , resim kalitesini düşürüp, motion performansına etki edecek bir yazılım çok güzel olur. A Adem Helvacı

Son düzenleme:
N Çevrimdışı

NoNameO

Yeni Üye
30 Mar 2020
49
36
eediz eediz

Hocam bim genel müdürlük nihayet geri döndü, o gün kayıt oluşturmuştum, kurtuluş da varmış diye.
Bugün geri döndüler evet orada var diye..

Hocam çok memnunsunuz di mi hala, bir sıkıntısı yok, özellikle film/dizi düşkünü biri olarak beni ips panel üzmez di mi?

Hocam şu kart kampanyaları için yol gösterebilir misiniz?

Ziraat Combo,
Yapi kredi Word Eko
Cepteteb bonus
Halkbank paraf

Kartlarım var. Bir de kardeşimde Axess var ama onu büyük bir avantaji yok ise kullanmak istemem.

Son olarak taksit seçeneği var mı?

eediz Çevrimdışı

eediz 

Aktif Üye
5 Mar 2020
336
eediz eediz

Hocam bim genel müdürlük nihayet geri döndü, o gün kayıt oluşturmuştum, kurtuluş da varmış diye.

Hocam çok memnunsunuz di mi hala, bir sıkıntısı yok, özellikle film/dizi düşkünü biri olarak beni ips panel üzmez di mi?

Ziraat Combo,
Yapi kredi Word Eko
Cepteteb bonus
Halkbank paraf

Kartlarım var. Bir de kardeşimde Axess var ama onu büyük bir avantaji yok ise kullanmak istemem.

hocam 4 kartınıza böldürebilirsiniz tutarı. Bakın market veya harcaöa kampanyalara hiç birini ven kullanmıyorım. kampanyalar sayfssındam örneğim hepsi içim 200 liralık market alışverişine 20 tl bonus yads temassız harcamayaa yüzde 10 bonus olabilir

eediz eediz

Ziraat Combo,
Yapi kredi Word Eko
Cepteteb bonus
Halkbank paraf

ziraat in mesela ramazan kampanyası var. parafın market

Son düzenleme:
N Çevrimdışı

NoNameO

Yeni Üye
30 Mar 2020
49
36
hocam 4 kartınıza böldürebilirsiniz tutarı. Bakın market veya harcaöa kampanyalara hiç birini ven kullanmıyorım. kampanyalar sayfssındam örneğim hepsi içim 200 liralık market alışverişine 20 tl bonus yads temassız harcamayaa yüzde 10 bonus olabilir

ziraat in mesela ramazan kampanyası var. parafın market

Hocam, aldık artık bakalım. Kurulum da yapıldı. Kurcalama faslindayim. ?

eediz Çevrimdışı

eediz 

Aktif Üye
5 Mar 2020
336
Hocam, aldık artık bakalım. Kurulum da yapıldı. Kurcalama faslindayim. ?
o fiyata bile şuan içim hiç bir alternatifi yok. Emin olabilirsiniz. Şuanda aybı özellikleri olan vesteller 3600-3700 den satılıyor. Tasarım olarak vestellerden daha iyi olduğunu düşünüyorum. Siz nasıl buldunuz. Şurda video çekmiştim. Menüye girip 4725 tuşlayarak diagnosticden bakabilirsiniz. Kurulumu hızlı yapmışlar ölü pixel testi yaptırdınız mı?

N Çevrimdışı

NoNameO

Yeni Üye
30 Mar 2020
49
36
o fiyata bile şuan içim hiç bir alternatifi yok. Emin olabilirsiniz. Şuanda aybı özellikleri olan vesteller 3600-3700 den satılıyor. Tasarım olarak vestellerden daha iyi olduğunu düşünüyorum. Siz nasıl buldunuz. Şurda video çekmiştim. Menüye girip 4725 tuşlayarak diagnosticden bakabilirsiniz. Kurulumu hızlı yapmışlar ölü pixel testi yaptırdınız mı?

Fiyatı ile beni cezbetti zaten. Tv de her hangi bir sıkıntı yok. İps ekran olması gibi.
Şunu anladım ki, gerçekten karanlık sahnelerin paneli değil. Belki de önce ki kullandığım Samsung va panelin kalitesinin çok üst olmasından dolayı da olabilir.
Yorumlarda okuduğum gibi, stüdyo çekimleri, tv show'larin paneli ips..
Film/ dizi o da elbette ki karanlık sahneler de ki görüntülerin haricinde, her şey çok güzel, aldığımdan beri, Netflix, YouTube takılmadan izliyorum..
Panda panele çok güvenemedim yoksa Toshiba 58 inc va panel alacaktım..
Gönlümde Samsung q60 vardı ama neredeyse iki katı fiyatına olduğumdan, seçiminden
f/p ürünü olduğu için memnunum..

Hmm servis çok hızlı kurulum yapıp ateş almaya gelmiş gibi baktım gidecek zoraki ölü piksel testi yaptırdım ben bişey anlayamadan bitti bişey yok dedi. Çalışma saati de 2 dk ydi yalnizca.. Yani sıfır mis demek ki, fabrika hiç mi test etmiyor :s

eediz Çevrimdışı

eediz 

Aktif Üye
5 Mar 2020
336
Fiyatı ile beni cezbetti zaten. Tv de her hangi bir sıkıntı yok. İps ekran olması gibi.
Şunu anladım ki, gerçekten karanlık sahnelerin paneli değil. Belki de önce ki kullandığım Samsung va panelin kalitesinin çok üst olmasından dolayı da olabilir.
Yorumlarda okuduğum gibi, stüdyo çekimleri, tv show'larin paneli ips..
Film/ dizi o da elbette ki karanlık sahneler de ki görüntülerin haricinde, her şey çok güzel, aldığımdan beri, Netflix, YouTube takılmadan izliyorum..
Panda panele çok güvenemedim yoksa Toshiba 58 inc va panel alacaktım..
Gönlümde Samsung q60 vardı ama neredeyse iki katı fiyatına olduğumdan, seçiminden
f/p ürünü olduğu için memnunum..

Hmm servis çok hızlı kurulum yapıp ateş almaya gelmiş gibi baktım gidecek zoraki ölü piksel testi yaptırdım ben bişey anlayamadan bitti bişey yok dedi. Çalışma saati de 2 dk ydi yalnizca.. Yani sıfır mis demek ki, fabrika hiç mi test etmiyor :s
bütün tv ler edilmiyor benimkide 7 dakikaydı. Sadece açıp kapıyorlar galibaz Aradan bazılarını seçip partide uzun uzun bakıyorlardır. Siyah performansına çok yetersiz bulmadım ben. Karanlıkta hiç tv izlemem ben belki de ondan. Hep ışıklr açık izlerim.

M Çevrimdışı

Mahmut1903

Yeni Üye
1 Haz 2020
13
40
Merhablar sorum.su şekilde 55ud9590 karşıdan izleme yan acılardan izleme play-station da film vb.tavsiyeniz neolur A Adem Helvacı karar vermedim 55ud9290 alacaktık hicbir firmanın stoklarında bulmadım 9590ni tavsiye edermisiniz tesekkurler.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri