55 MU7350 55" 7 Serisi Curve Smart UHD TV

R Çevrimdışı

rüştü he

Yeni Üye
17 Şub 2018
6
Cvp: 55 MU7350 55" 7 Serisi Curve Smart UHD TV

Ado hocam bu konuda bilginiz varsa bizimle paylaşırmısınız

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

rüştü he' Alıntı:

Değerli kardeşim yorum yapmadan evvel kullanım amacını öğrenmek isterim :ok:

Yorum yaparken nedenini yazacağım size :ok:

R Çevrimdışı

rüştü he

Yeni Üye
17 Şub 2018
6

Ado' Alıntı:
rüştü he' Alıntı:

Teşekkür ederim vaktinizi ayırdığınız için kullanım amacım filim,dizi,belgesel,internet teknolojiyi seven bir insanım futbol izlemiyorum ama ileriye dönük olarakta kullanmak niyetindeyim bilgisayar telefon bağlamak aktarmak seri kaliteli görüntüsü olması önemli titizim ayrıca 

Toshiba 140cm 55U6763DAT Smart UHD Led TV 
Bunula kıyaslamada yaparmısınız

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

rüştü he' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Teşekkür ederim vaktinizi ayırdığınız için kullanım amacım filim,dizi,belgesel,internet teknolojiyi seven bir insanım futbol izlemiyorum ama ileriye dönük olarakta kullanmak niyetindeyim bilgisayar telefon bağlamak aktarmak seri kaliteli görüntüsü olması önemli titizim ayrıca 

Toshiba 140cm 55U6763DAT Smart UHD Led TV 
Bunula kıyaslamada yaparmısınız

Sormamın sebebi şu idi;

Bazı teknolojiler var biz kendi aramızda bunlara gelgeç teknoloji diyoruz.
Bana göre hem kalıcı değil em de orta ve uzun vadede insana da ürüne de çok değer ve anlam katan buluşlar olmayabiliyor.

Bunlara verebilecek en basit iki örnekten birisidir bu curved tv ler.

Ben curved tv ler ilk çıktığı zamanlarda da teknik bilgi paylaşımı ötesine geçmedim. Övmedim de yermedim de, ancak kimseye de ''Alınız'' demedim.

Diğeri neydi?'' diye soracak olursanız o da 3D idi. 

İstenirse eğer, Çift ekran, PİP/PAP gibi özelikler de buna eklenebilir ki istesen daha neler sayarız bu şekilde.

Curved tv leri ben hep bireysel tv olarak gördüm. Kişiye özel ekran gibi bunlar. Bence paylaşıma kapalı. Sevdiklerinizle oturup ağız tadıyla aksiyon izleyeyim deseniz o tadı alamazsınız. 

Görüntü teknolojisinin yanısıra tv nin kozmetik yapısı dahi size mesaj olarak ''Merkezci değilsen bizden değilsin'' muamelesi yapar :jeo:

Bu yazdıklarım hep genel tanımlamalardı, Ürün özeline gelecek olursak eğer, özelliklerine göre oldukça iddialı bir televizyon. Ancak her ne olursa olsun fiyatlandırma bazında yine de bir marka değeri farkı bu modelde de görüyoruz. Yani 55'' TOSHİBA tv ile arasında 1000TL fark yaratacak kadar bir teknolojik değer gördüm dersem yalan olur. Tamam Curved tv ancak ben zaten şahsen istemem ki Curved :jeo:

Geri
Üst Alt