50 UHL 650 WİFİ Tamamen Kayboldu

grihava Çevrimdışı

grihava 

Yeni Üye
6 Ağu 2020
41
31
Merhaba

Wifiyi aktif olarak kullanmaktaydık, bir sabah baktım youtubeye giremiyorum fişi çektim yeniden taktım derken kablosuz bağlantı kısımı hiç bir şekilde gözükmüyor rica etsem full yazılım atma şansınız var mı deneme yaptım ama kendim kuramadım hata veriyor

50uhl650 Model
SN-8446885 000261
V.5.35.8.3
V.4.12.0.0

Garanti biteli 4 ay oldu sonuç bu servisi aradım pek yardımcı olası gelmedi müşteri hizmetlerinin onlarda haklı garantisi bitmiş cihazın, neden olur bu durum sizce donanımsal mı bozuldu acaba

IMG_20230204_153700.jpg
IMG_20230204_154755.jpg
IMG_20230204_160412.jpg
IMG_20230204_161512.jpg

grihava Çevrimdışı

grihava 

Yeni Üye
6 Ağu 2020
41
31
Hımmm, peki menü ayarlarından veya kaynaklardan wi-fi açık mı acaba,kapalı olmasın
Menü ayarlarından bahsettiğimiz yerde wifi hiç görmüyor kablo ya da devredışı yazıyor kaynak dediğiniz yer servis ayarlarında ise orayı bilmiyorum, ilginize teşekkürler

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Menü ayarlarından bahsettiğimiz yerde wifi hiç görmüyor kablo ya da devredışı yazıyor kaynak dediğiniz yer servis ayarlarında ise orayı bilmiyorum, ilginize teşekkürler
Tamam o zaman donanımsal maalesef,öyle görünüyor.
Aslında android box fikri daha sıcak bana göre,ben de alacaktım fakat sonradan hem box hem uydu alıcısı S11'i gayet uygun fiyata aldım.Amacım iptvden genelde kovboy filmi izlemekti,çok çok işimi görüyor.Ayrıca motorlu 90lık çanağım var,şeyleri canlı canlı izliyorum :) Yani kısacası biz evdeki tvde interneti kapattık(ayarlardan),novacom işimizi görüyor(azıcık kurcalamayı seviyorum nedense,bu nedenle S11 tercih ettim)

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Wi-fi kartı arıza yapmış Tv barkod serinosu ile, servisten satın alabilirsiniz 90-150 TL arası birşey eliniz yatkınsa arka kapağı açıp değiştirin

grihava Çevrimdışı

grihava 

Yeni Üye
6 Ağu 2020
41
31
Wi-fi kartı arıza yapmış Tv barkod serinosu ile, servisten satın alabilirsiniz 90-150 TL arası birşey eliniz yatkınsa arka kapağı açıp değiştirin
lehim yaparak değiştireceğim birşey ise yapabilirim ama sıcak hava ile ise yapamam sanırım:) netten örnek verecek olursanız tam neresi olluyor gösterme şansınız var mı görsel ile

Tamam o zaman donanımsal maalesef,öyle görünüyor.
Aslında android box fikri daha sıcak bana göre,ben de alacaktım fakat sonradan hem box hem uydu alıcısı S11'i gayet uygun fiyata aldım.Amacım iptvden genelde kovboy filmi izlemekti,çok çok işimi görüyor.Ayrıca motorlu 90lık çanağım var,şeyleri canlı canlı izliyorum :) Yani kısacası biz evdeki tvde interneti kapattık(ayarlardan),novacom işimizi görüyor(azıcık kurcalamayı seviyorum nedense,bu nedenle S11 tercih ettim)
tivibu ve youtube var bizde hocam çokta izlemiyoruz tv akşamları 1-2 saat

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri