5-6 bin tl fiyat aralığında ANDROİD 4 K UHD 50" TV lerden en iyi görüntüyü hangisi verir ?

O Çevrimdışı

otoyilmaz 

Yeni Üye
11 Kas 2021
3
34
5-6 bin tl fiyat aralığında ANDROİD 4 K UHD 50" TV lerden en iyi görüntüyü hangi tv verir ?
fırsat indirim ürünlerinden hangi marka model tv almalıyım bir türlü karar veremedim.
belgesel ve aksiyon filmlerini izlemeyi seven biriyim biriyim görünlülerin net ve gerçekci olmasının yanında normal ulusal uydu kanalları izlerkenkende görüntünün net olmasını istiyorum.evde oturma odasında kullancağım. tv karşıdan ve yan açıdan izleyeceğim.
lütfen yardımcı olurmusnuz indirim günü bitmeden hemen karar verip almalıyım ?
acil bilgi ve tecrübelerinizde ihtiyacım var
burda adem helvacı abime de sesleniyorum acil cevap yazarsanız çok sevinirim.

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
En iyi görüntüyü almak kişiye göre değişir ,bana güzel gelen başkasına gelmez ,ama bu tvlerin hemen hemen hepsi aynı gibi sanki ,yani hepsi 8gb/1.5gb tır,ahım şahım fark yok bana göre ve hatta ben almam diye de hep yazdım ve sevgili ademin canlı yayınında da belirttim "almam" diye ,ama alana da karşı çıkmam bu tvlerden(android olanlardan) ama iyi bir android 4k uydu alıcısı alırdım şahsen.

F Çevrimdışı

Futuhat

Yeni Üye
30 Eyl 2021
9
41
En iyi görüntüyü almak kişiye göre değişir ,bana güzel gelen başkasına gelmez ,ama bu tvlerin hemen hemen hepsi aynı gibi sanki ,yani hepsi 8gb/1.5gb tır,ahım şahım fark yok bana göre ve hatta ben almam diye de hep yazdım ve sevgili ademin canlı yayınında da belirttim "almam" diye ,ama alana da karşı çıkmam bu tvlerden(android olanlardan) ama iyi bir android 4k uydu alıcısı alırdım şahsen.
Android olmasın tamam onun yerine bir tavsiyen varmıdır ? Android olmayan hangi tv ye yönelmemiz lazım.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Android olmasın tamam onun yerine bir tavsiyen varmıdır ? Android olmayan hangi tv ye yönelmemiz lazım.
Sevgili Futuhat ,imzamda "tv tavsiyesi vermiyorum" diye belirtmiştim :)

alodan-184.png

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt