4K Yayın Yapan Kanal Listesi

AmrasElessar Çevrimdışı

AmrasElessar

Aktif Üye
24 May 2018
70
35
Merhabalar,

Yakın zamanda @modernsosyolog arkadaşımızın açtığı bir konuya ilişkin bu yazıyı sizlerle paylaşmayı düşündüm. Dünya genelinde demo yayınlarda dahil toplamda 40 adet 4K yayın bulunmakta. Umarım işinize yarar.

4k-yayin-yeni.png

4kYayin_Sayfa_1.jpg

4kYayin_Sayfa_2.jpg

4kYayin_Sayfa_3.jpg

Kaynak:

AmrasElessar Çevrimdışı

AmrasElessar

Aktif Üye
24 May 2018
70
35
Elinize sağlık, fikirler fora Oldukça forum günden güne artık faydalı bir teknoloji ansiklopedisi gibi oluyor :ok

Eskiden forum furyası başladığında bir sürü forum sitesi ortaya çıkmış (bende bir kaç tanecik kurmuş olabilirim :haha) ve gerekli / gereksiz bir sürü içerik üretilmişti. Tabi bunlardan sadece maddi desteği ve sitelerdeki açığı daha az olanları ayakta kaldı. Umarım yapılan katkılarımız daim kalır da, ileri de gelecek yeni üyelere yararlı bilgiler bırakmış oluruz. :cal

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Eskiden forum furyası başladığında bir sürü forum sitesi ortaya çıkmış (bende bir kaç tanecik kurmuş olabilirim :haha) ve gerekli / gereksiz bir sürü içerik üretilmişti. Tabi bunlardan sadece maddi desteği ve sitelerdeki açığı daha az olanları ayakta kaldı. Umarım yapılan katkılarımız daim kalır da, ileri de gelecek yeni üyelere yararlı bilgiler bırakmış oluruz. :cal

Sota Sota başkan, emek güvenliği isterük :rant

selodonanım Çevrimdışı

selodonanım 

Aktif Üye
4 Ara 2017
244
Konu sahibi o resimler karışık olmuş. Türkiye'den izlenebilen şifresiz 4 kanalları frekanslarıyla konuya eklense daha iyi olur.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Konu sahibi o resimler karışık olmuş. Türkiye'den izlenebilen şifresiz 4 kanalları frekanslarıyla konuya eklense daha iyi olur.

Merhaba.
Türkiye'de ücretsiz 4K yayın yapan tek kanal TRT 4K bildiğim kadarıyla.
Digiturk platformunda da BEIN Sports 4K ve BEIN iZ 4K var.

Listedeki kanalların büyük kısmı yabancı kanallar ve birçoğu da şifrelemeli.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,739

Forum Yazilimimiz Dunyadaki En Populer
Guvenilirligi Ust Duzey Olan Lisansli Xenforo'dur
Sizinlerin Foruma Katilimi Olduğu Surece
Forumu Maddi Olarak Ayakta Tutarim :kas

Sota Sota başkan, emek güvenliği isterük :rant

:sopa1 Yeterli mi ...

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Turkcell Tv'de yayın yapan 4K kanallar:
TRT 4K
FunBox UHD
LoveNature 4K
Fashion TV UHD
N1 4K

AmrasElessar Çevrimdışı

AmrasElessar

Aktif Üye
24 May 2018
70
35
Merhabalar, geç yazdığım için kusura bakmayın. Yazdığım konuyu düzenleme imkanım olmadığı için size düzgün bir excelde hazırladım. Görüntüsünü tekrardan paylaşıyorum.

Düzenleme: İçerik İlk Mesaja Taşınmıstır...

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,739
Adem Helvacı Ado, Dün aksamdan beri perisan oldum yahu

1500 tane resım varmıs dahılı sunucuda tek tek tum resım lınklerını yenılıyorum suan
500 gıttı 1000 kaldı :tara

Geri
Üst Alt