4K TV Mİ ? YOKSA FULL HD TV+TVBOX Mİ?

T Çevrimdışı

tati_splendid

Yeni Üye
15 Nis 2018
29
39
Adem Helvacı Ado albanez albanez abilerim 4k tv alay dedim paneli ii olsun dedim kullanim alanim sinema ve smart tv ama ne yazikki kafama gore tv bulamadim bulduklarimida kagit uzerinde inceleyebildim oylede olmadi

Cok arastirdim cok inceledim bakmadigim marka model kalmadi tr sartlarina gore tabiki benimde aklima boyle bisey geldi ii bir 4k tv 3000 altinda yok onun yerine ii bir full hd tv alip paneli ii olsun yeter bence yaninada 200-300 arasi bir android tv box baglasam al sana akilli tv olmazmi acaba

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,624
Piyasada 4K furyası yaygınlaştığından beri eskisi gibi FHD ürün çeşitliliği yok maalesef.
Ama ben 4K panel alınmamasından yanayım.
4K içeriğiniz yoksa flu izleyeceksiniz.

Akıllı tv dedikleri şey zaten bilgisayardan erişilebilen çevrimiçi servislere televizyondan da erişilebilmesi aslında.
Gerisi ıvır zıvır.

Açıkçası düz TV almak daha iyi. Çünkü bir sürü sistem servisi bu sefer kaynak tüketiyor, televizyon asıl işi olan resim işleme işini yapamıyor.
Forumda gördüğüm Xiaomi Mi Box 4K'yi bir düşünün derim.

T Çevrimdışı

tati_splendid

Yeni Üye
15 Nis 2018
29
39
Piyasada 4K furyası yaygınlaştığından beri eskisi gibi FHD ürün çeşitliliği yok maalesef.
Ama ben 4K panel alınmamasından yanayım.
4K içeriğiniz yoksa flu izleyeceksiniz.

Akıllı tv dedikleri şey zaten bilgisayardan erişilebilen çevrimiçi servislere televizyondan da erişilebilmesi aslında.
Gerisi ıvır zıvır.

Açıkçası düz TV almak daha iyi. Çünkü bir sürü sistem servisi bu sefer kaynak tüketiyor, televizyon asıl işi olan resim işleme işini yapamıyor.
Forumda gördüğüm Xiaomi Mi Box 4K'yi bir düşünün derim.
Agam onu bende gordum ii birburune benziyor dee full hd tv onerisi yapabilirmisin 49-50-55 arasi

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Performansı vs. benim gözümde on numara. Bazı uygulamalar kısıtlı fakat onunda çözümleri var. Kumanda olarak kendi kumandası Bluetooth kumanda. Fakat ayriyeten akıllı kumandanız varsa bu özelliği kullanabilirsin. Yalnız Bluetooth ve sesli arama özelliğinden mahrum kalırsın. YouTube da tekno seyirde incelemesi var. Oranda bilgi edinebilirsin

SAMILO Çevrimdışı

SAMILO

Aktif Üye
15 Şub 2018
181
Benim gibi yapın awox 55 inç ve mi box ile devam. On numara :cay

Merhaba, 55 Avox ile daha önce açmış olduğun konuyu biliyorum ama orada kaldı neredeyse 15-20 gün oldu sanırım sen televizyonu alalı. nasıl memnunmusun ? Aslında yeni bir konu açıp televizyon ile ilgili deneyimlerini görüşlerini paylaşsan bizim için de bir kaynak olur diye düşünüyorum.:krokop

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,253
Örneğin ben yıllardır işte böyle kullanıyorum panellerimi:ok

illa 4K panelim olsun diye ne bir takıntım ne de isteğim oldu,çünkü manzara ortada,bir de kişilerin ne yaptığına da bağlı bu durum!
ama bizim şanşımız veya şahsım adıma benim diyeyim;elimde süper 2 tane panel var! dolalayısıyla bir sürü para bayılıp da 4K panel
almak istemiyorum!!!

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,253
yaw beyler sadece bendemi var? sürekli sorunla karşılaşıyorum bir hata oluştu v.s alıyorum msg da gitmiyor veya uçuyor?

örneğin yukarıda msg yarım kaldı devamınıda yazmadım!

SAMILO Çevrimdışı

SAMILO

Aktif Üye
15 Şub 2018
181
yaw beyler sadece bendemi var? sürekli sorunla karşılaşıyorum bir hata oluştu v.s alıyorum msg da gitmiyor veya uçuyor?

örneğin yukarıda msg yarım kaldı devamınıda yazmadım!

Abi bi şeyler oluyor ama anlamadım sayfada sürekli hata veriyor.Galiba DH ciler saldırıya geçti :yumruk

T Çevrimdışı

tati_splendid

Yeni Üye
15 Nis 2018
29
39
Örneğin ben yıllardır işte böyle kullanıyorum panellerimi:ok

illa 4K panelim olsun diye ne bir takıntım ne de isteğim oldu,çünkü manzara ortada,bir de kişilerin ne yaptığına da bağlı bu durum!
ama bizim şanşımız veya şahsım adıma benim diyeyim;elimde süper 2 tane panel var! dolalayısıyla bir sürü para bayılıp da 4K panel
almak istemiyorum!!!
albanez albanez bende senin gibi emin yollarda yuruyorum abi ama full hd tv bulamiyorum hepsi 4k ci olmus nasil yapacaz sen ne kuolanoyon abi onerin ne olur tv modeli olarak

Geri
Üst Alt