48 UHL 950 Kablosuz Ekran Kayboldu

deathhand Çevrimdışı

deathhand

Yeni Üye
31 Ara 2019
44
40
Merhaba,
48 UHL 950 televizyonumun kaynaklar kısmında kablosuz ekran kayboldu. Siteden core update yazılımı ile güncelleme yaptım, profile dosyasında da açık ancak yine de açılmıyor.
Full yazılım mı yüklemek mi gerekiyor acaba? Netflix, Youtube vs.tüm özellikler sıkıntısız çalışıyor.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
ilk kurulum menüsünden sıfırladım. ayrıca yazılım güncellemesi de yaptım ancak sonuç değişmedi.tam kurulum yapsam düzelir mi acaba?
İlk kurulum zaten o, tam kurulum dediğiniz şey nedir? Full sürüm yazılım mı?
Bir de ağ ayarlarında kablosuz kısmına geldiğinizde etkinleştir diye bir tuşa basın.
Belki adaptörü devre dışı bırakmışsınızdır istemeden?

deathhand Çevrimdışı

deathhand

Yeni Üye
31 Ara 2019
44
40
İlk kurulum zaten o, tam kurulum dediğiniz şey nedir? Full sürüm yazılım mı?
Bir de ağ ayarlarında kablosuz kısmına geldiğinizde etkinleştir diye bir tuşa basın.
Belki adaptörü devre dışı bırakmışsınızdır istemeden?
fabrika ayarlarına dönüş ilk kurulumdan yapılıyor diye biliyorum o yüzden oradan ilk kurulum ile sıfırladım. Tam kurulumdan kastım full sürüm yüklemek ama herhangi bir mb100 full sürüm yazılım ile yapılırmı bilmiyorum.Kablosuz internete girebiliyorum sadece widi çalışmıyor.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
fabrika ayarlarına dönüş ilk kurulumdan yapılıyor diye biliyorum o yüzden oradan ilk kurulum ile sıfırladım. Tam kurulumdan kastım full sürüm yüklemek ama herhangi bir mb100 full sürüm yazılım ile yapılırmı bilmiyorum.Kablosuz internete girebiliyorum sadece widi çalışmıyor.
Sadece cihazınıza özel yazılımı edinmeniz gerekir, her MB100 yazılımı aynı değildir.
Şu konuya TV'nin arka etiketini atın, full yazılımı alırsınız;

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
widi secenegini hw den mi ,sw profilden mi kontrol ettiniz?,hw profile bakmadiysaniz source secenegini kontrol ediniz.Ayrica Fabrika ayarina dönüs islemini servis menüden yapiniz.

deathhand Çevrimdışı

deathhand

Yeni Üye
31 Ara 2019
44
40
widi secenegini hw den mi ,sw profilden mi kontrol ettiniz?,hw profile bakmadiysaniz source secenegini kontrol ediniz.Ayrica Fabrika ayarina dönüs islemini servis menüden yapiniz.
sw profilden bakmıştım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sadece cihazınıza özel yazılımı edinmeniz gerekir, her MB100 yazılımı aynı değildir.
Şu konuya TV'nin arka etiketini atın, full yazılımı alırsınız;

teşekkürler gönderdim.

Son düzenleme:
deathhand Çevrimdışı

deathhand

Yeni Üye
31 Ara 2019
44
40
Full yazılım yükledim tv ilk aldığım dönemdeki gibi oldu ancak yine de widi gelmedi. Servis menüsü kaynaklarda kapalı gözüküyor.

DD8D2A29-2E94-4DE2-A456-2F92D054EE5B.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt