47 PF 9090 SEHPA AYAĞI BAĞLANTI ARA PARÇASI LAZIM LÜTFEN YARDIM EDİN

I Çevrimdışı

ilhannur 

Yeni Üye
6 May 2021
4
39
Screenshot_20210510_211824_com.sahibinden.jpg
Screenshot_20210510_212458.jpg

Merhaba,

47 pf 9090 model televizyona ait sehpa ayağımın metal krom parça ile tv arkasına takılan parça arasında olan saç ve plastikten oluştuğunu düşündüğüm parçayı arıyorum lütfen elinde olan biri varsa bu parçayı ücreti karşılığında almak isterim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
eski model çıkma vardır belki servise yenisini bulmak zor, ama arka kısım diğer modellere de uyuyor illa krom ayak istiyorum derseniz bişey diyemem ama çatal ayaklar fln uyuyor.

I Çevrimdışı

ilhannur 

Yeni Üye
6 May 2021
4
39
vestel-ayak.jpg

eski model çıkma vardır belki servise yenisini bulmak zor, ama arka kısım diğer modellere de uyuyor illa krom ayak istiyorum derseniz bişey diyemem ama çatal ayaklar fln uyuyor.

abi bende krom ayak ve televizyona monte edilen yer var zaten resmini attım ama aradaki bu iki parçayı birbirine tutturan parça yok kutusundan hiç çıkmadı şikayet varda falan okuyorum genelde kutuya konulmadığı gibi şikayetler okudum. ama ne yazıkki televizyon benim elime çok geç geçtiğinden artık servislerde satmıyor galiba tek ümidim burası. Vestel tv ağırlıklı forum olduğu için sizlere sormak istedim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
vestel-ayak.jpg

abi bende krom ayak ve televizyona monte edilen yer var zaten resmini attım ama aradaki bu iki parçayı birbirine tutturan parça yok kutusundan hiç çıkmadı şikayet varda falan okuyorum genelde kutuya konulmadığı gibi şikayetler okudum. ama ne yazıkki televizyon benim elime çok geç geçtiğinden artık servislerde satmıyor galiba tek ümidim burası. Vestel tv ağırlıklı forum olduğu için sizlere sormak istedim.
Anladım metal ayak desteğin yok senin, kutudan çıkmaması çok nadir bir olaydır ki eski bı model genelde kayıp ediliyor, özel seri olduğu için elimde yok

Geri
Üst Alt