43R6000FM REGAL uydusuz smartlı model

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
43R6000FM uydusuz smartli regal tvye core yazilim ariyorum bimden almisdim sayfadaki mb97 yazilim yukleme basarisiz hatasi veriyor editleyerek netfiliks acmaya calistim olmadi yapanlar once core yazilim sonra editleme yapmislar olmus bana yardimci olurmusunuz. her mb97 karta ayni core yazilim olmuyomu acaba

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Hmm,tamam evet, peki kartın MB97 mi ,ayrıca gelen netflixse değecekmi yapılan işlem :) ,çünkü bir süre sonra desteği kalkar netflixsin ,tarayıcının desteği kalktığı gibi,çünkü aynı tvden bende de var ,gerçi smart olayı için almamıştım ama baya geride kaldı üzerindeki yazılım,opera mesela bizdeki tvde 3.6 galiba,yeni modellerde bu sürüm çok yüksek ,sanırım 4küsür varsiyonla geliyor tvler.

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
mb98 yaziyo servis ekraninda profil cekince 97 yaziyo acaba ondanmi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

umut fakirin ekmeği olur belki dedim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
MB97- 98 aynı gibi görünsede farklılıklar illa olur sevgili Çerkezoğlu ,anlamadığım çektiğin "profil" i nereden buldun, veya profili tvden indirince mb97 mi yazıyordu ,tam anlayamadım :)

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
tv den indirince aynen o sekilde modladim hicbi degisiklik olmadi arastirdim biriside core guncelleme yapmis sonra modlamis olmus resim atmis mb 97 kart ama bendekim bimden alinma acaba ondan farklilik var acaba baya ugrastim yok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
tv den indirince aynen o sekilde modladim hicbi degisiklik olmadi arastirdim biriside core guncelleme yapmis sonra modlamis olmus resim atmis mb 97 kart ama bendekim bimden alinma acaba ondan farklilik var acaba baya ugrastim yok
Hımm, bana yolla bakayım şu profillerini, ama ben yapmıyorum önce bunu belirteyim,sadece inceliyeceğim :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64

Tabii önce sıkıştır ,zip veya rar ile,
Yukarıdaki siteye yükle,yükledikten sonra çıkan linki buraya kopyala-yapıştır :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri