43L2863dat A101

mehmets Çevrimdışı

mehmets

Aktif Üye
9 Kas 2018
112
48
dediğim gibi zaten iki cihaz arasında da pek fark yok gibi benim analayabildiğim akdarıyla sadece biri 43 ondan pek almak istememiştim toshiba perşembe geliyor a101 e ondan alacağım artık
Bakınız kardeşim inç olayına bütçenizi hesaba katarak pek takılmayınız derim 36 m2 salonum var ve 25 günlük 2500 maliyetli 49inç tvm var o bile bana büyük geliyor 43 inç ile 49 inç arasında boyut olarak enlemesine 10 cm boylamasına 5 - 7 cm oynar sizin bütçenize göre alınabilecek iyi bir tv şahsen ben 2 ay öncesine kadar regal 49 ve 48 inçin lg ıps panellisini bulamadım ve hatta forumda birden fazla seri no sordum ama nafile sonra regalin kardeşi diye ucuz yollu 49 inç aldım memnunmuyum bu kadar para verdikten sonra hdr çıkmaması nedeni eh fena değil diyorum ama 43 inç te alınabilirmiş öngörüsüne hakim olduğumdan dolayı bir yerde sizin alacağınız tv yi alıp android box almadığıma pişman oluyorum sonuçta aynı fiyata gelecek ve tvm bmv ayarında olacaktı birşey kaybettim mi evet alırsam extra android box kutu maliyeti binecek iyi seçim yaptınız kutlarım memnun kalacağınıza inanıyorum ilerde android box kutu olayınıda araştırırsınız bir çok markanın bu şekilde ürünüvar çok yer kaplamayan kesme şeker kutusundan küçük bir cihaz aklınıza yattığında onuda forumdan araştırırsınız ezbere almayız uzun yazı yazdım yordum kolay gelsin

C Çevrimdışı

caylikadir

Yeni Üye
7 Ocak 2019
10
44
Bakınız kardeşim inç olayına bütçenizi hesaba katarak pek takılmayınız derim 36 m2 salonum var ve 25 günlük 2500 maliyetli 49inç tvm var o bile bana büyük geliyor 43 inç ile 49 inç arasında boyut olarak enlemesine 10 cm boylamasına 5 - 7 cm oynar sizin bütçenize göre alınabilecek iyi bir tv şahsen ben 2 ay öncesine kadar regal 49 ve 48 inçin lg ıps panellisini bulamadım ve hatta forumda birden fazla seri no sordum ama nafile sonra regalin kardeşi diye ucuz yollu 49 inç aldım memnunmuyum bu kadar para verdikten sonra hdr çıkmaması nedeni eh fena değil diyorum ama 43 inç te alınabilirmiş öngörüsüne hakim olduğumdan dolayı bir yerde sizin alacağınız tv yi alıp android box almadığıma pişman oluyorum sonuçta aynı fiyata gelecek ve tvm bmv ayarında olacaktı birşey kaybettim mi evet alırsam extra android box kutu maliyeti binecek iyi seçim yaptınız kutlarım memnun kalacağınıza inanıyorum ilerde android box kutu olayınıda araştırırsınız bir çok markanın bu şekilde ürünüvar çok yer kaplamayan kesme şeker kutusundan küçük bir cihaz aklınıza yattığında onuda forumdan araştırırsınız ezbere almayız uzun yazı yazdım yordum kolay gelsin

çok teşekkür ederim ilginiz için dün vesteli aramıştım regal için konuştuğum kişi soruma cevapo veremeyince sizi arayacağız dediler saha sonra aradıklarında da 49r6520f modelinde ıps panel yok sadece samsung va var dediler zaten ben karar vermiştim bilgi amaçlı buraya yazıyorum görünürde var ama vestele göre yok :)

mehmets Çevrimdışı

mehmets

Aktif Üye
9 Kas 2018
112
48
çok teşekkür ederim ilginiz için dün vesteli aramıştım regal için konuştuğum kişi soruma cevapo veremeyince sizi arayacağız dediler saha sonra aradıklarında da 49r6520f modelinde ıps panel yok sadece samsung va var dediler zaten ben karar vermiştim bilgi amaçlı buraya yazıyorum görünürde var ama vestele göre yok :)
49n6520f ben de seri numarası toplarken bir satıcı vesteli arayacağını 30 dk sonra aramamı istedi bana da 2018 yılı içinde tüm üretimin VA panelli olduğunu söylemişti ancak burda yazdığımda A Ado abim birkaç seri paylaştı ıps panelli üritmişler yani verdikleri cevap stabil değil baktımki her aldığım seri VA samanlıkta iğne aramaya dönmüştü benim için 6 7 satıcıdan aldığım hep va çıktı dil dökmekten yorulmuştum birde çoğunluk vermiyor baştan 7 rakammı seri numarasını istiyorum kafalarında her halde art niyetli nasıl kullanabileceksem artık geri kalan 6 rakamı vermeyiniz baştaki 7 rakamı verebilirmisiniz dediğimiz halde vermediler araştırmaktan bakınca şuanki tv ucuza düşünce aldım size bu yüzden 49u değil 48i değerlendirin saç baş yolmayın diye 49r yi yazmadım sebebi bu idi yan açı sıkıntısı nedini ıps panellisini bulabiliyorsanız yine alınacak bir tv 48 de 49 da hayırlı olsun şimdiden

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
toshiba aladım evde ancak daha servis çağırmadım açınca gözlemlerini burda paylaşcağım herkese çok teşekkür ederim
Hayırlı olsun umarım beğenirsin.
Tv kurulumunda sehpaya montaj ücretsizdır. Duvara isterseniz yine ücretsiz ama duvar aparatı içinden çıkmıyor. Ya kendiniz almalısınız yada servis gelirken getiriyor

M Çevrimdışı

Mert45

Yeni Üye
18 Şub 2019
1
33
Araştırmalarım sonucu 2 telvizyon arasında kararsiz kaldım hangisini tavsiye edersiniz şimdiden teşekkürler
  1. Toshiba 43L2863DAT a101 de olan model 2099 tl
    [*]

Vestel 43UD8360 43" 2119 tl hepsiburada da

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Araştırmalarım sonucu 2 telvizyon arasında kararsiz kaldım hangisini tavsiye edersiniz şimdiden teşekkürler
  1. Toshiba 43L2863DAT a101 de olan model 2099 tl
    [*]

Vestel 43UD8360 43" 2119 tl hepsiburada da

Biri Full HD diğeri de Ultra HD sanırım. (Toshiba Full HD, Vestel Ultra HD)
Beklentinize bağlı derim.

Ben olsam Full HD Toshiba'yı alırdım. Panelleri izlemedim ama.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt