43.000$ Dolarlık Xiaomi 12S Ultra Konsepti

K Çevrimdışı

KaaN

VIP
2 Şub 2023
30
Xiaomi'nin geçen sene 12S Ultra'yı piyasaya sürmüştü ve Konsept olarak üretilen modeller arasında değeri 43.000 $'lık bir model daha vardı.
Bu modelde sensör üzerinde koruyucu mercek-cam konulamamış. Bu nedenle fotoğraf ve video çekmek için ayrı aparat birimi monte edimesi gerekmekte.

Xiaomi-12S-Ultra-Concept-2-728x415.jpg.webp

Xiaomi'nin işleri ne kadar ileri götürdüğünü göstermek adına YouTuber olan ''Arun Maini'' iPhone 14 Pro Max karşılaştırma videosu hazırladı.

Xiaomi ve Leica arasındaki ortaklığının meyvası olan Xiaomi 12S Ultra konsept modelinde 1'' sensör kullanılmış ve üzeri ince safir cam tabakasıyla kaplanmış.
Sensör üzerine Leica M lens monte edilmekte.

Leica M takıldığında, Xiaomi 12S Ultra Koncept'in diyafram açıklığı F/1.4 olmakta. Bu, daha fazla ışığın sensör tarafından yakalanmasına izin vererek görüntüde daha fazla ayrıntının gösterilmesine sağlamaktadır.

Xiaomi-12S-Ultra-Concept-vs.-iPhone-14-Pro-Max-in-still-imaging-1-728x350.jpg.webp

Xiaomi-12S-Ultra-Concept-vs.-iPhone-14-Pro-Max-in-still-imaging-2-728x344.jpg.webp

Xiaomi-12S-Ultra-Concept-vs.-iPhone-14-Pro-Max-in-still-imaging-3-728x348.jpg.webp

kaynak: Mrwhosetheboss

O Çevrimdışı

Ocico 

Aktif Üye
24 Ağu 2021
158
Ben geçen hafta bir tane aldım söylemesi ayıp, ama İETT otobüsünde unutmuşum, ne yapalım, mala gelen cana gelsin, yoksa tersi miydi???
Neyse kafa gitti, yatma vaktim gelmiş belli oluyor, herkese iyi geceler diliyorum;)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Ben geçen hafta bir tane aldım söylemesi ayıp, ama İETT otobüsünde unutmuşum, ne yapalım, mala gelen cana gelsin, yoksa tersi miydi???
Neyse kafa gitti, yatma vaktim gelmiş belli oluyor, herkese iyi geceler diliyorum;)
Yoksa o senmiydin :haha1
İyi geceler bu arada :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt