40pf7070 yazılım yardım

C Çevrimdışı

Cepadresim

Yeni Üye
6 Haz 2018
18
55
Arkadaşlar bi yardım SN:7150683 400292. 40pf7070 tv mb95 (Mevcut 3.6.6n). Kullandığım yazılımda Kanal düzenleme modunda toplu taşıma yapamıyorum menüsünde yeşil tuş göstergesi yok elinde bu seriye uygun yazılım olan arkadaşlar varsa dosya linkini veya indirebileceğim internet sitesini, bana iletirlerse memnun olurum

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Arkadaşlar bi yardım SN:7150683 400292. 40pf7070 tv mb95 (Mevcut 3.6.6n). Kullandığım yazılımda Kanal düzenleme modunda toplu taşıma yapamıyorum menüsünde yeşil tuş göstergesi yok elinde bu seriye uygun yazılım olan arkadaşlar varsa dosya linkini veya indirebileceğim internet sitesini, bana iletirlerse memnun olurum

VESTEL üretimlerinde toplu taşıma yapılmasını sağlayan bir yazılım yok maalesef :ok

C Çevrimdışı

Cepadresim

Yeni Üye
6 Haz 2018
18
55
Dahaha öncesinde 3.6.6o kullandım söylediğim özellik bunda vardı (Taş,yeşil tuş) tümünü işaretle özelliği.3.6.6n yüklediğimde kayboldu senden rıcam önceki mesajda verdiğim sn:uygun çalışabilecek bir yazılım vermen

C Çevrimdışı

Cepadresim

Yeni Üye
6 Haz 2018
18
55
Yazılımı tv yüklemedi fişini çekip takarak denedim olmadı birde 1505 yaptığımda software update failed uyarısı verdi (yazılım başarısız oldu) bir zahmet bir yazılımdaha verebilirmisin? birde neden yüklenmedi?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Yazılımı tv yüklemedi fişini çekip takarak denedim olmadı birde 1505 yaptığımda software update failed uyarısı verdi (yazılım başarısız oldu) bir zahmet bir yazılımdaha verebilirmisin? birde neden yüklenmedi?

Dosyayı tekrar indirmeyi deneyin, bir de USB bellek FAT32 şeklinde biçimlendirilmiş olsun.
USB belleğin içinde zip dosyasından çıkan 3 adet dosya olsun sadece.
Olmuyorsa dosyada bir sorun olabilir.

Adem Helvacı Ado ile tekrar iletişime geçersiniz.

C Çevrimdışı

Cepadresim

Yeni Üye
6 Haz 2018
18
55
Arkadaşım kusura bakma rahatsız ediyorum, dosyayı tekrar tekrar denedim aynı sonucu aldım hiç algılamıyor! tv ye atabileceğim başka bir yazılım veremez mısınız eski versiyonlardan yada son sürüm ne onuda bilmiyorum bir çıkmaz içindeyiz.

C Çevrimdışı

Cepadresim

Yeni Üye
6 Haz 2018
18
55
Merhabba Adem bey daha öncesinde sizden aldığım 3.6.6o yüklemeye çalışmıştım olmamıştı tv belirli süre çalıştıktan sora çöktü servise götürdüm ana katın yandığın söyledi yeni kart taktı şu an 3.6.3H yüklü sizden rıcam SN:7150683 400292. 40pf7070 tv mb95 uygun güncel yazılımı istemek. Ayrıca 3.6.6o sürümü bu karta uygunmu yoksa önceki kart mı farklıydı önceki kart üzerinde 3.6.6o MBxxx gelmişti ben 3.6.6n yüklemiştim tekrar kartın üzerinde gelen 3.6.6o yüklerken veya yüklenmeden çöktü sorun sizce ne olabilir? Yazılımda geriye dönüş olur mu? Çöken televizyonlara servisler yandı diye bizden paramı alıyorlar birde servise sordum yanan kart tv uygunmuydu sorduğumda elimizde vardı birtane taktık tam bilmmiyorum dedi farklı tv kartı takmış olabilirleri mi? kart üzerinde gelen yazılımla anlaşılabilir mi?. Anlaşılırsa sizden rıcam 3.6.6o bu SN:7150683 400292 nolu teveye uygun kartmıydı?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhabba Adem bey daha öncesinde sizden aldığım 3.6.6o yüklemeye çalışmıştım olmamıştı tv belirli süre çalıştıktan sora çöktü servise götürdüm ana katın yandığın söyledi yeni kart taktı şu an 3.6.3H yüklü sizden rıcam SN:7150683 400292. 40pf7070 tv mb95 uygun güncel yazılımı istemek. Ayrıca 3.6.6o sürümü bu karta uygunmu yoksa önceki kart mı farklıydı önceki kart üzerinde 3.6.6o MBxxx gelmişti ben 3.6.6n yüklemiştim tekrar kartın üzerinde gelen 3.6.6o yüklerken veya yüklenmeden çöktü sorun sizce ne olabilir? Yazılımda geriye dönüş olur mu? Çöken televizyonlara servisler yandı diye bizden paramı alıyorlar birde servise sordum yanan kart tv uygunmuydu sorduğumda elimizde vardı birtane taktık tam bilmmiyorum dedi farklı tv kartı takmış olabilirleri mi? kart üzerinde gelen yazılımla anlaşılabilir mi?. Anlaşılırsa sizden rıcam 3.6.6o bu SN:7150683 400292 nolu teveye uygun kartmıydı?

Sürekli uyarma ihtiyacı duyduğum üzere size de ''MB9X ise yazılımkonusunda risklere girmeyin'' demeyi uygun görüyorum.

Yine de denemekistiyorsanız 3.6.6.y bu ürün için belirlenen çekirdek yazılımdır ve forumumuzda çekirdek yazılım konusunda mevcuttur.

Anakart değişikliği için kaç lira bedel tahsil ettiler ve size herhangi bir evrak teslim ettiler mi? (Ben etmediklerini bilsem de yine de size sorayım dedim)

Geri
Üst Alt