4000 tl max 49-50 inch 4k tv tavsiyesi

E Çevrimdışı

emredmrdzn

Yeni Üye
19 Tem 2019
4
28
herkese iyi forumlar kullanici profilim gundelik tv dizi sinema filmleri netflix dizi mac ileride ps oyunlari kullanilacak alan diktörtgen odanin kisa kenarı oda 25 m2 civari tv özellikleri 4k dts destekli 49 50 inch olmalı hdr ve hz yüksek olmalı panel konusunda kararsizim hangisi daha iyi görüntü verir marka tercihim lg den yana samsungta olabilir tavsiyeler için teşekkürler
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

tv yi bugün alicam arkadaslar önerisi olan yokmu A Ado desteginizi bekliyorum

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Lg 49um7100plb aldım iyimi kötümü bilmiyorum ama beğendim
hayırlı olsun,
en güzel şey içine sineni beğenmektir. ürün olarak + sı var, servis olarak bölge bölge eksisi var genele vurursak güzel ürün, özelliklerini kontrol ettim güzel üründür. hayırlı uğurlu olsun,
cihaz kurulunca görsel ve deneyimlerinizi bi konu açarak paylaşırsanız sizden sonrakilere yol gösterebilir.

E Çevrimdışı

emredmrdzn

Yeni Üye
19 Tem 2019
4
28
hayırlı olsun,
en güzel şey içine sineni beğenmektir. ürün olarak + sı var, servis olarak bölge bölge eksisi var genele vurursak güzel ürün, özelliklerini kontrol ettim güzel üründür. hayırlı uğurlu olsun,
cihaz kurulunca görsel ve deneyimlerinizi bi konu açarak paylaşırsanız sizden sonrakilere yol gösterebilir.
Teşekkür ederim özellik olarak istedimlerimin hepsi mevcut panel konusunda kararsızdım ips de tercih kildim deneyimlerimi arkadaslara aricam mutlaka

S Çevrimdışı

specterman

Yeni Üye
13 Tem 2019
17
42
Üstad hayırlı olsun.Aldiğın tv de galeri özelliği varmı yani görseldeki gibi resimlerin tablo olma özelliği mevcutmu ,müzik çaları varmı , sesi nasıl , birde gece karanlıkta nasıl ekran ve izlemesi inceleyip geri dönüs yaparsan sevinirim bende almayi düşünüyorum

20190722_123850.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt