40 bin civarı araç tavsiyesi..

T Çevrimdışı

Timur Duman

Aktif Üye
26 Mar 2019
73
Selamlar arkadaşlar,

Kardeşime bi araç araştırırken ben tıkanıp kaldım, danışan dağlar aşmış danışmayan düz yolda şaşmış atasözünden yola çıkarak ve tavsiye forumu ailesi olarak size olan güvenimden dolayı birde burada istişare edelim dedim..

Aradığımız araç genç bir arkadaşa olacağı için biraz yakışıklı biraz ekonomik birazda alım satımıda kolay olursa tadından yenmez diye düşünüyorum..

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Hepsi bir arada olmuyor işte... :bye

Alım satım kolay olsun dersen teneke ve boş donanım araç olur, donanım istersen de alım satımı yavaş olur.

Fiat stilo, palio, albea
Toyota efsane kasa :cigara
Mazda 323, keyif süreyim derseniz 626
Mitsubishi lancer, space star
Reno kılıyo

Ben olsam, 626 veya Lancer alırdım. :kas

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

Timur Duman

Aktif Üye
26 Mar 2019
73
Hepsi bir arada olmuyor işte... :bye

Alım satım kolay olsun dersen teneke ve boş donanım araç olur, donanım istersen de alım satımı yavaş olur.
Hocam gençleri ikna etmek baya zor, alımı satımı geçersek zaten uzun bir süre kullanacak varmı bir tavsiyeniz.

Cevap için teşekkür ederim söylediğiniz modellerin çoğunu bilmiyorum bakalım bi

Son düzenleme:
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
O fiyata sağlamı var mıdır? Lancer alan da Mercedes'e BMW'ye yaptığını yapıyordur ona da herhalde? :hmm :kiskis
Araştırınca bulunur elbette... Önceden 20-30 bin arasıydı yazdığım araçların skalası, ekonomi çok iyi olduğu için ülkemizde artık 30-40 bin oldu hamd olsun...

Bir hafta önce 36 bin liraya pazarlık edilmiş alış veriş olmamıştı. Ekonomi süper olunca ilan sahibi 3 bin lira koymuş hemen...

Bu gün, bu fiyatlarda araba arasam, ikisinden birini alır geçerim...

T Çevrimdışı

Timur Duman

Aktif Üye
26 Mar 2019
73
Araştırınca bulunur elbette... Önceden 20-30 bin arasıydı yazdığım araçların skalası, ekonomi çok iyi olduğu için ülkemizde artık 30-40 bin oldu hamd olsun...

Bir hafta önce 36 bin liraya pazarlık edilmiş alış veriş olmamıştı. Ekonomi süper olunca ilan sahibi 3 bin lira koymuş hemen...

Bu gün, bu fiyatlarda araba arasam, ikisinden birini alır geçerim...
Sorma hocam önceden 20-30 çok paraydı şimdi 40 diyorum doğru düzgün bişi bulunmuyor.Tabi bide anne faktörümüz var onada beğendiricez işimiz zor yani..

F Çevrimdışı

fth41 

Yeni Üye
7 Şub 2020
46
44
Düşük bütçe olunca parçası ve ustası bol olan daha yeni model B segmenti (clio-corsa-i20 vb.)araçlara yönelmek daha mantıklı. Ama zevk ve renkler tartışılmaz daha eski model ve daha konforlu araçlar da tercih edilebilir.

T Çevrimdışı

Timur Duman

Aktif Üye
26 Mar 2019
73
Skoda fabia
Cıtroen c4
Peugeot 301-407
Renault fluence

Ben işim gereği 301 kullanıyorum bana göre mükemmel ama 407 hakkında bilgim yok diğerlerini bilen yada kullanan arkadaşlar varmı?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50

Pişman etmez... Donanım canavarı olur kendileri... :kas

Edith, üç gün önce 33 bin civarıydı diye hatırlıyorum.

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

hfy44 

Aktif Üye
22 Nis 2019
64
44
Hyundai Accent Era bakabilirsiniz
Yakışıklı, alım satımı hızlı yakıt ekonomik
Bende var 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum, arıza vermez bakımını zamanında yaptır koy gazını bin
1.4 ve 1.6 benzinli
1.5 dizel
40-55 arası satılıyor

IMG_20191029_182833.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt