4 Aydır Satamadığım Ram

F Çevrimdışı

FireFly

Yeni Üye
15 Haz 2021
18
38
Öncelikle Tavsiye Forumu ailesine selamlar,

Kasım ayında sistemimde kullandığım G.skill F4-2400C16S-8GFX | 8GB DDR4 2400 satmaya çalışıyorum bir türlü satacak yer ve platform bulamadım. Fiziksel olarak bulunduğum semtteki bilgisayarcılardan başladım, malum sarı ve pembe sayfalara koydum ilanlar aylardır dönüp duruyor.

Donanım parçalarını sata bileceğimiz, bildiğiniz başka platformlar var mı?

Saygılarımla.

IMG_20211113_112852.jpg

IMG_20211113_11294386b1e343a0800e7c.jpg

F Çevrimdışı

FireFly

Yeni Üye
15 Haz 2021
18
38
İlanı kaçtan açtın orası önem

İlanı kaçtan açtın orası önemli
365TL ilan açtım. Piyasada 380-370tl ilanlar gördüm.

sahibindende veya turkey forumda eskiden uydu alıcısı alıp satardım(hobi amaçlı)şimdi hem 2 el fiyatları çok şişik hemde ilan açınca arayan soran mesaj atan bile olmuyor.millette para yok.
Evet o da etken ama bu ülke hep 8 senede bir devalüasyon oluyor. :)

Kaç liraya sattığınızı da deseydiniz ne güzel olurmuş...
Haklısınız :) 365tl'den satışa çıkardım.

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
sarı sayfada soran çok oluyor alan hiç olmuyor gg de hangi ilanı açtıysam enfazla 20 günde satıldı.

Sarı sayfaya hiç ilan verme satılsın istiyorsan gittigidiyor'da ilan aç daha etkili oluyor çabuk satılıyor

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Eyvallah hocam bir de o fiyattan deniyim. Yine alan olmaz ise ddr2'lerin yanında yatarlar artık. :)
ben dolar 8 tl iken 500 tl aldığım ürünü dolar en yüksek seviyesine çıktığında gene aldığım fiyata 500 tl satışa çıkardım daha dün sattım.500 tl .kimse ne aradı ne sordu.izmirde elden verdim.

F Çevrimdışı

FireFly

Yeni Üye
15 Haz 2021
18
38
sarı sayfada soran çok oluyor alan hiç olmuyor gg de hangi ilanı açtıysam enfazla 20 günde satıldı.

Sarı sayfaya hiç ilan verme satılsın istiyorsan gittigidiyor'da ilan aç daha etkili oluyor çabuk satılıyor
GG pazar yeri değil mi? İşletme sahibi olmadan ilan açılıyor mu? Malum bir sözleşme imzalanıyor diye biliyorum. Çalıştığım firmada iki sene önce toplu ürün yüklüyorduk. Sıradan sokaktan geçen her hangi bir şey sata biliyor mu?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
GG pazar yeri değil mi? İşletme sahibi olmadan ilan açılıyor mu? Malum bir sözleşme imzalanıyor diye biliyorum. Çalıştığım firmada iki sene önce toplu ürün yüklüyorduk. Sıradan sokaktan geçen her hangi bir şey sata biliyor mu?
Pazar yeri herkes ilan açabiliyor adres bilgisi banka hesap numarası birde telefon doğrulaması yaptıntan sonra ilan açabilrsin sahibiden ile aynı benzer sistem komiyon alıyor ikinci el ürün satışı serbest

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt