35 M2 İnternet Cafe İçin Klima Tavsiyesi

O Çevrimdışı

oguzhankeles

Yeni Üye
20 Ara 2016
2
merhaba arkadaşlar internet cafem için 18000 btu klima almak istiyorum soğutma ve ısıtma için kullanacam 1 aydır araştırıyorum midea 18000 lik klima almayı düşünüyorum  fiyatı uygun 3500 tl civarı çok fazla para vermek istermiyorum panasonic ethera mitsubishi electric çok tavsiye ediliyor ama fiyatları pahalı bu klima işimi görürmü yetkili servisi nasıl garantide sıkıntı olurmu

http://www.akakce.com/klima/en-ucuz-midea-msmbbu-18-mission-18000-btu-inverter-duvar-tipi-fiyati,5203725.html

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Cvp: 35 M2 İnternet Cafe İçin Klima Tavsiyesi

Hangı Sehırde Kullanılacak , Cafenızda Kac Bılgısayar Var , Yalıtım Durumunuz Nedır

Bunları Bılmekte Fayda Var

Kısın Bılgısayarın, Yaydıgı Isı, Cafede Bırey Sayısı Cafenızın Daha Cabuk Isınmasına Yardımcı Olurken, Yazın Tam Tersı Bır Durum Ortaya Cıkacaktır

18lik Yetersiz Gelecektir Diye Dusunuyorum

24luk Daha Yerınde Bır Karar Olacaktır...

O Çevrimdışı

oguzhankeles

Yeni Üye
20 Ara 2016
2
Cvp: 35 M2 İnternet Cafe İçin Klima Tavsiyesi

Şehir Trabzon Kafede 13 Pc Mevcut Yalıtım Yok Midea Haricinde Toshiba Daiseikai Modelini Düşünüyorum Aralarında 1500 TL Fark Var Klima Günde 15 Saat Yaz Kış Çalışacak Elektrik Tüketimi Hangisinin Daha Az Toshiba Yada Mitsubishi Almak Elektrik Tüketimi Konusunda Uzun Vadede Mantıklı Olurmu

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt