30K Civarında Televizyon Önerisi?

Fevkelade1i Çevrimdışı

Fevkelade1i

Yeni Üye
14 Kas 2020
13
28
Arkadaşlar, televizyon için ayırabileceğim en üst bütçe 30.000₺. Disney uygulamasından ötürü Android televizyon bakıyordum ama sonrasında forumda Homatics Box ile karşılaştım. Şu anki kriterlerim; Dolby Atmos, Dolby Vision ve HDR10+ gibi özelliklerin bulunduğu ve ses kalitesi yüksek bir televizyon. Minumum 4K ve odanın büyüklüğünden ötürü 55 inç olması da önemli tabii ki. Mesela kâğıt üzerinde teknik özellikleri iyi olan ama paneli Panda marka olan bir televizyon vardır, onu almak istemiyorum. Çamur gibi görüntü veriyor bu panel. Panel markası en önemli kriterlerimdem birisi bu konuda. Panel tipi olarak, IPS en iyisi diye biliyorum fakat farklı önerilere de açığım. Bunların yanı sıra, kanal geçişleri de hızlı olursa tadından yenmez. Bu kriterler dâhilinde önerebileceğiniz bir televizyon var mı? Eski televizyonum Vestel 55U9500 idi, bununla kıyas yaptığımda görüntü ve ses kalitesi olarak daha iyi bir şey almak istiyorum.

W Winston Samurai Samurai Hocam, tavsiye edebileceğiniz bir şeyler varsa çok sevinirim.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt