3000-4000 TL Arası 4K Smart Televizyon Tavsiyesi.

T Çevrimdışı

Taylesof

Yeni Üye
15 Ağu 2019
7
33
Merhaba arkadaşlar. 3000-4000 TL arası bilindik markalardan 4K Smart teleziyon arıyorum.Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

En az 43 inc olması gerekiyor.

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

command_4 

Aktif Üye
19 Nis 2019
141
38
vestel 49ud8200 2500tl daha yeni aldım. smartı biraz yavaş. 4k görüntü kalitesi güzel. bendeki lg ips panelli çıktı. özellikle ips panel istiyordum. renkler daha canlı.

smarttan çok beklentin olmasın. youtube, netflix, tivibu, digiturk uygulamaları var. fakat apple tv sahibi olduğum için smartı hiç kullanmıyorum.

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
kullanilacak ortam? kullanim amaci (oyun,film,tv kanallari, bilgisayar monitörü)? bilindik markanin x modeli oyun icin iyi olabilirken y modeli günlük kullanimda daha iyi sonuc verir z modeli film icin iyidir tv ye pencereden vs isik yansiyorsa a modeli iyidir yansimiyorsa b modeli alinabilir vs vs... bir cok degiskeni olan soru icin tek cevap olmaz

konu disi: konuyu acan kisinin mesajindan alinti yapamiyorum normalmi?

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
kullanilacak ortam? kullanim amaci (oyun,film,tv kanallari, bilgisayar monitörü)? bilindik markanin x modeli oyun icin iyi olabilirken y modeli günlük kullanimda daha iyi sonuc verir z modeli film icin iyidir tv ye pencereden vs isik yansiyorsa a modeli iyidir yansimiyorsa b modeli alinabilir vs vs... bir cok degiskeni olan soru icin tek cevap olmaz

konu disi: konuyu acan kisinin mesajindan alinti yapamiyorum normalmi?
cevapla tuşuna basarsan alıntı yaparsın

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
65UD9000 ara ara 3999 a düşüyor. Dev ekran, her tür özellik.

11.11 için beklemedeyiz, kuzene alacağız denk getirirsek. Bir araştır istersen ? T Taylesof

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt