3.Dünya savaşı için bahaneler ve kıvılcımlar başladı. Azerbaycan Ermenistan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
Atatürk'den bu güne Türk Birliği şu anki oluşumu Türk Keneşi içindeki aktivitesi arttıkça üye ülkeler daha bir güçlü oluyorlar. Bir de Turan Ordusu altyapısı hazırlıkları ilerledikçe işler daha da değişiyor saflar netleşiyor. Pakistan da ordu mensupları azerbaycan ordusuna destek verirken Bakü sokakları Azerbaycan ve Türkiye bayraklarıyla donatılıyor. İsmet Paşanın 1964 de yazdığı mektupların ABD ile bağımızı koparıp koparmayacağını soran gazeteciye dediği oluyor, yeni dünya kurulurken ülkemiz de planladığı yeni konumuna adım adım ilerliyor, olan biten bu.
Geçmişte ülkemize, içerden kurumlarımıza devşirmeleriyle sızarken, bir terör örgütü kurup, besleyip, destekleriyle yıllarca enerjimizi boşa harcattıklarında yetinmeyip birde dinci görünümlüsünü kurup yakın coğrafyadan kumpaslara çekmeye çalıştılar. Ülkemizin içindekileri temizleyip, karşılarında dikildiğinde ne kendileri ne de taşeronları duramıyor. Güçleri yetmediğinden değil, vazgeçemediklerinden muhtaçlıklarından gücü yetenler de duramıyor. İstiyorlar ki güçsüz çaresiz kalıp karşıların da boyun büküp geçmişteki gibi yarınlarda da sömürülecek köleleri olalım.
Ermenistan üzerinden Tovuz da enerji boru hatlarına yönelik yeni cephe açma uyarılarına verilen bir cevap gibi görünüyor şimdilik. Çünkü ermeni sınırını rusya'dan gelme paralı askerlerin koruduğu söyleniyor.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
:hihi 3. Dünya savaşı çıkmaz komplo teorisi artık savaş yok küçük komşu ülkeleri birbirlerine düşürüyorlar ülkelerin ekonomilerini çökertiyorlar iç savaş çıkartıyorlar karşıdan izliyorlar para konuşuyor yönetim zafiyeti olan ekonomisi zayıf küçük ülkeler batmaya mahkum daha neler olacak izleyin görün kademe kademe sinsi planlar devreye giriyor devamı gelecek ....

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Lozan anlaşmasının 2023 Yılında biteceği söylemi vardı. Doğru olup olmadığı da kesin olarak belli değil 2023 E yaklaştık senaryoda çocuklar kavga ediyor babaları da karışmak için arkalarında bekliyor.
Bu külliyen yalan, Barış anlaşmaları çok taraflı olur ve ömrü yoktur, Lozan anlaşması halka açık bir belgedir, gizli maddesi yoktur, bu mevcut iktidarın halkı konsolide etmek için uydurduğu bir mittir. Şu adresten anlaşmanın tam metnini indirip inceleyebilirsiniz.

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Bu külliyen yalan, Barış anlaşmaları çok taraflı olur ve ömrü yoktur, Lozan anlaşması halka açık bir belgedir, gizli maddesi yoktur, bu mevcut iktidarın halkı konsolide etmek için uydurduğu bir mittir. Şu adresten anlaşmanın tam metnini indirip inceleyebilirsiniz.
Bazi antlasmalarin orjinal dokmanlarla verilmemesi garip yinede guzel calisma teşekkürler

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
2023 Ün söylem olduğunu ve doğru olup olmadığını da zaten yazdım. Fakat 2023 Yaklaştıkça bazı ülkeler kimi kolay lokma görüyorsa saldırmaya başladı veya bir başkasını kullanıyor.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
2023 Ün söylem olduğunu ve doğru olup olmadığını da zaten yazdım. Fakat 2023 Yaklaştıkça bazı ülkeler kimi kolay lokma görüyorsa saldırmaya başladı veya bir başkasını kullanıyor.
Sizin ilk mesajınızda böyle diyorlar yaklaşımı olsa zaten ben yazmazdım cevap

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Azeri kardeşlerimize geçmiş olsun ve başsağlığı diliyorum

Orada ciddi anlamda bir savaş çıkarsa ne olacağını kimse bilemez

Uzaktan bomba at savaşı yerine göğüs göğüse bir savaş olur ve çok kan akar

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Komurlukteki antlasma degil bize
Güzel bir taşlama yapmış Perinçek, 4 sene önce ?
Komurlukteki antlasma hendek kazanlarin kazdiranlarin isi bize o lazim degil?konuyu okadar uzatacagina gercek belgeleri Bizim bildiğimiz, 93 yıldır uygulanan Lozan dokumanlarini yayinlasa bu kadar uzamaz konusmasi taslamasi??

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,138
Azerbaycan'lı kardeşlerimiz için Karabağ'ı geri almak için tam zamanı , bundan iyi bir zaman yok , bir daha böyle bir fırsatı bulamazlar. ABD nin fazla sesi çıkmıyor neden mi ? Çünkü Ermeni diasporası ABD seçimlerin de Trump karşıtı hamleler yapıyor. Trump bu yüzden sesini çıkarmıyor. ABD bu işe salça olmadan bu işi bitirmek gerekiyor.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,138
Lozan anlaşmasının 2023 Yılında biteceği söylemi vardı. Doğru olup olmadığı da kesin olarak belli değil 2023 E yaklaştık senaryoda çocuklar kavga ediyor babaları da karışmak için arkalarında bekliyor.
Lozan antlaşmasının bir süresi yoktur , 100 yıllık muhabbet tamamen hayal ürünüdür ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt