3-4 bin tl arası film için tv önerisi

N Çevrimdışı

Nickneyime 

Aktif Üye
30 Nis 2020
69
31
Şu an annemle babamın izlemesi için alacağım fakat 1 yıl içerisinde evleneceğim ve bu televizyonu evlenince de götürmeyi düşünüyorum o yüzden televizyonu nasıl bir odada kullanacağımı bilmiyorum. 4 bin lirayı geçmeyecek, smart vs. önemli değil olmasa bile olur ben onu tv box ile hallederim, görüntü kalitesi önemli benim için. Daha çok film izlemek için kullanacağım. Maçla, tv programlarıyla, oyunla aram yok. Vestel 55UD9290 55'' şu an aklımda olan model ama daha iyi şu olabilir diyebileceğiniz bir model var mı fikrinizi almak isterim. Marka takıntım yok panel film için iyi olsun ve 55"ten aşağı olmasın yeter.

Son düzenleme:
eediz Çevrimdışı

eediz 

Aktif Üye
5 Mar 2020
336
Karanlıkta mı izliyorsunuz genelde TV'ye? Ve karşıdan mı bakacaksınız TV'ye direk?

N Çevrimdışı

Nickneyime 

Aktif Üye
30 Nis 2020
69
31
Henüz ev tutmadığım için nasıl bir odada kullanmam gerekecek bilmiyorum daha çok eşimle film izlemek için kullanırız o yüzden dediğiniz gibi sanırım akşamları ve karşıdan izleriz.

eediz Çevrimdışı

eediz 

Aktif Üye
5 Mar 2020
336
vestel üretimi (toshiba, jvc, hi level) va paneli olan bir model tercih etmenşz iyi olacaktır o zaman.

M Çevrimdışı

mu5tafa 

Aktif Üye
17 Haz 2018
235
36
5 bine çıkabilerseniz Philips 55PUS7304. Yoksa vestel üretimi tvlere bakın.

U Çevrimdışı

umtfrkn

Yasaklı Üye
24 Nis 2020
9
26
o bütçede 55 bakıyorsanız vestel alın geçin zaten lg ve samsung için bütçeyi arttırmanız lazım

H Çevrimdışı

hknsngl44

Aktif Üye
16 Ağu 2016
57
Selamün aleyküm. Bu bütçe aralığında Vestel 55UD9290 modelini ben de ailem için düşünüyorum. Biraz daha ekleyip Samsung 55RU7100 modelini almaya gerek var mı? Samsung'un bu modeli aradaki fiyat farkını hak ediyor mu Vestel'in bahsettiğim modeline göre? Tavsiyenize göre kararım netleşecek. Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Hayırlı sahurlar.

Ekleme: Vestel'in bu modeli yakın zamanda çıktığı için son zamanlar fiyatında iniş çıkış olmamış pek fazla. Eğer fiyatının düşme ihtimali yüksek derseniz biraz daha bekleyebiliriz. Şu an 3500 ₺ civarına bulunabiliyor. Bu fiyatı hak ediyor derseniz ciddi olarak değerlendirmeye alacağım.

A Çevrimdışı

atakane123 

Aktif Üye
11 Nis 2020
72
22
Selamün aleyküm. Bu bütçe aralığında Vestel 55UD9290 modelini ben de ailem için düşünüyorum. Biraz daha ekleyip Samsung 55RU7100 modelini almaya gerek var mı? Samsung'un bu modeli aradaki fiyat farkını hak ediyor mu Vestel'in bahsettiğim modeline göre? Tavsiyenize göre kararım netleşecek. Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Hayırlı sahurlar.

Ekleme: Vestel'in bu modeli yakın zamanda çıktığı için son zamanlar fiyatında iniş çıkış olmamış pek fazla. Eğer fiyatının düşme ihtimali yüksek derseniz biraz daha bekleyebiliriz. Şu an 3500 ₺ civarına bulunabiliyor. Bu fiyatı hak ediyor derseniz ciddi olarak değerlendirmeye alacağım.
Vestel smart bakımından biraz geride kalıyor samsungun smart kullanımı daha akıcı ve webte sıkıntı çıkarmıyor.Vestelde internetten film izlemek isterseniz sıkıntı çekebilirsiniz.

C Çevrimdışı

Caglar98

Yeni Üye
30 Nis 2020
3
35

Günaydın abilerim bugün sabaha kadar inceledim işin içinden çıkamadım . A Adem Helvacı F fikoloji biliyorum çok yoğunsun abilerim bu konuda yardımınıza ihtiyacım var.
Bu 5 modelin arasındaki farkı merak ediyorum lütfen yardımcı olun abilerim. Bunların hangisi tercih sebebim olmalıdır.

A Çevrimdışı

atakane123 

Aktif Üye
11 Nis 2020
72
22
4 binin biraz üzerine çıkabilirim samsung olacaksa. Tavsiye edebileceğiniz bir model var mı
Bende şahsi olarak televizyonları araştırdım.
50RU7440 VEYA 55RU7440 şık ve kumanda +sı var
50RU7100 VEYA 55RU7100 satış danışmanıyla konuştuğumda bana üstünde mat kaplama old. renlerin çok parlak olmadığını söyledi ğözümle görmedim ama bir sorun olacağını sanmıyorum.
Benim önerim tasarım açısından 50RU7440

N Çevrimdışı

Nickneyime 

Aktif Üye
30 Nis 2020
69
31
Bende şahsi olarak televizyonları araştırdım.
50RU7440 VEYA 55RU7440 şık ve kumanda +sı var
50RU7100 VEYA 55RU7100 satış danışmanıyla konuştuğumda bana üstünde mat kaplama old. renlerin çok parlak olmadığını söyledi ğözümle görmedim ama bir sorun olacağını sanmıyorum.
Benim önerim tasarım açısından 50RU7440
55" aşağısını düşünmüyorum ama verdiğiniz modeller de Vestel'den bin tl daha fazla bin liralık nasıl bir fark var değer mi acaba

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
4000 liraya, özellikle film izlemek için, en az 55 inç tv, full hd bakın bence. alacağınız uhd bir tv sizi tatmin etmeyebilir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt