29.052022 yarın hava 36 derece acil klimam almam lazım klima önerileri

K Çevrimdışı

KingOfShadow 

Aktif Üye
13 Kas 2021
106
22
Merhabalar 2 gündür alev alev yanıyorum "kredi çekip klima alıcam artık yeter" dedim kendi kendime. Klima olarak 18000 btu midea klima internette 14000tl civarı fakat montaj dahil değil. Ben satın alsam midea yardımcı olur herhalde, kurulum ücreti ne kadar, garanti olarak bir sıkıntı yaşarmıyım? 2. sorum midea dışında klima öneriniz varmıdır? Senenin 2 3 ayı on off olarak kullanılacak aslında, midea kadar kaliteli olmasına da çok gerek yok.

Ömer Çolak Çevrimiçi

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
956
29
Şu an 12000likten koku problemi yaşamasam midea üretimi airfeller uygun fiyatıyla iyi seçenek derdim de...
Bakıma 400₺ istediler ve bakımla da koku düzelmeyecekmiş, azalacakmış.

Klimanın iyisini alın, çok değil bir kaç ay sonra o fiyatlara kötüsünü bile alamayacaksınız. Baştan düşünülmesi gereken en önemli konunun bu koku mevzusu olduğunu düşünüyorum artık. Klimada tecrübemin 1. yılındayım henüz. Şimdi alıyor olsam dışarıdan içeriye hava getirebilen ve kendi kendini temizleyebilen bir modele 2x vermeye razı gelirdim herhalde.

Bazı klimalar siz kapattıktan sonra bir süre fan modunda çalışıp iç ünitenin kurumasını mı ne sağlıyormuş küf sorununu azaltmak için.

K Çevrimdışı

KingOfShadow 

Aktif Üye
13 Kas 2021
106
22
Şu an 12000likten koku problemi yaşamasam midea üretimi airfeller uygun fiyatıyla iyi seçenek derdim de...
Bakıma 400₺ istediler ve bakımla da koku düzelmeyecekmiş, azalacakmış.

Klimanın iyisini alın, çok değil bir kaç ay sonra o fiyatlara kötüsünü bile alamayacaksınız. Baştan düşünülmesi gereken en önemli konunun bu koku mevzusu olduğunu düşünüyorum artık. Klimada tecrübemin 1. yılındayım henüz. Şimdi alıyor olsam dışarıdan içeriye hava getirebilen ve kendi kendini temizleyebilen bir modele 2x vermeye razı gelirdim herhalde.
varmı öyle bir model?

Midea klimada bile koku problemi çıktıysa ne yapayım bilemedim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri