24 inç Full HD Monitör için Android Box Önerisi

Poı987 Çevrimdışı

Poı987

Aktif Üye
16 Eki 2021
63
Merhaba.

Atıl duran 24 inç 1920*1080P "AOC 24G2U/BK" monitörümüzü mutfakta kullanmak üzere ufak bir akıllı TV'ye dönüştürmek için Android Box'a ihtiyacımız var. Mümkünse minimum 5-6 sene kullanmak istiyoruz. Tüm lisansları olup, Netflix, YouTube, İnternet tarayıcısı gibi konularda akıcı ve uzun vadeli bir kullanım istemekteyiz. Evde 2 adet Philips 55" Android TV kullanmakla beraber daha öncesinde hiç Android Box deneyimim olmadı.

Kullanım arayüzü kolay ve keyifli olan, kumandası ben dandiğim diye bağırmayan, RAM, Depolama, işlemci gücü bakımından 5-6 sene rahatlıkla götürecek bir ürün arayışı içerisindeyiz. Net bir bütçemiz yok.
Bu asgari koşulları sağlayan cihazlar en az ne kadar, en çok ne kadar, ya da kaç lira verilmesi mantıklı olur sorularının cevabını da henüz bilmiyorum.

Yorumlarınızı bekliyorum, konunun takibindeyim. Sağlıcakla kalın.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Öncelikle üye isminiz için bir değişiklik talebinde bulunun. Size doğrudan erişilebilecek kişisel bilgilerinizi bu kadar açık yayınlamayın.

İkinci olarak monitörün giriş arabirimi nedir? (Bilmediğim için soruyorum, hdmi portu varsa sıkıntı olmaz. Ancak ses çıkışı için ayrıca bir aygıt temin etmeniz gerekebilir.

Üçüncü olarak The_SreT The_SreT üstadın konusuna bir göz atın;

Poı987 Çevrimdışı

Poı987

Aktif Üye
16 Eki 2021
63
Öncelikle üye isminiz için bir değişiklik talebinde bulunun. Size doğrudan erişilebilecek kişisel bilgilerinizi bu kadar açık yayınlamayın.

İkinci olarak monitörün giriş arabirimi nedir? (Bilmediğim için soruyorum, hdmi portu varsa sıkıntı olmaz. Ancak ses çıkışı için ayrıca bir aygıt temin etmeniz gerekebilir.

Üçüncü olarak The_SreT The_SreT üstadın konusuna bir göz atın;

Monitörde HDMI, Display Port, VGA, 4 adet USB-A 3.2 3.5 mm ses girişi ve ses çıkışları var.

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,151
Size önerebileceğim ilk cihaz Homatics Box R 4K Plus 4gb ram 32gb depolamaya sahip kaliteli bir cihazdır. Bütçe sıkıntınız yoksa bu cihazı alabilirsiniz.

Diğer önereceğim cihazda Homatics Box R 4K, uygun fiyatı ve donanımı ile tam bir fiyat performans cihazıdır.

Geri
Üst Alt