23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

Gök Kurt Çevrimdışı

Gök Kurt 

Aktif Üye
9 Eki 2018
129
IMG_20200422_233254_353.jpg

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,286
Allah, egemenliğimizi kazanmamızda,meclisin kurulmasında, cumhuriyetin ilanında emeği geçen başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere her kesten razı olsun.

Eski bayramları çok özlüyorum. Güzel güzel giyinip stadyumlara gider bayrak sallar,marşlar söyler coşardık. Hatta eskiden Unicef’ten ülkemize yabancı çocuklar gelirdi evlerimizde misafir ederdik. Biz böyle bir toplumduk lakin şuan kendi evladımızı bile sokağa yollayamaz olduk. Umuyorum insanlık biran evvel silkinir ve ne olduğunu hatırlar. Kötü olan,yanlış olan bizim köyden-cenahtan diyip kayrılmalar, sahip çıkmalar bitmedikçe bu düzen kötüye gider. Bu gidiş iyi değil :(

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Egemenliğin, kayıtsız şartsız milletin olduğu bayramları da görmeyi ömrümüz vefa eder inşallah...

İlk meclisin feshi ve yakın zamanda geçilen başkanlık sistemi ile 1920'de büyük inanç ve umutlarla kurulan milletin meclisine suikast edildi, ilki başarılı oldu, ikincisi de olmadan bu yanlıştan dönülür umarım.

Rabbim, bu uğurda canını sakınmadan vermiş tüm şehitlerimizi en muteber köşesine alsın inşallah.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,239
62
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun.Eskiden çok güzel kutlamalar yapılırdı,o günleri özlemle anıyorum.Başta devletimizin kurucusu büyük önder ulu insan M.Kemal Atatürk olmak üzere bizlere bu toprakları vatan olarak bırakanları saygı ve rahmetle yad ediyorum,ruhları şad,mekanları cennet olsun.:clap2??????

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri