2022-2023 Akıllı Saat Pazarı - Satış Grafikleri

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,346
39
Aslında bence bahsedilen özelliklerin gerekliliği belki kişiye göre değişebilir. Mesela Ahmet Başkan o ter miktarı kısmına bayılırdı diye düşünüyorum. 😉

Ayrıca aslında çok ihtiyaç değilmiş gibi görünen Vertical swing özellikle koşu sırasındaki kas gruplarının hareket olanağı ve omur bölgesinin hareketliliği konusunda fikir verir. (Doğru postur dediğimiz duruş düzenliliği-bozukluğu)

Zemin temas süresi akupresyon yoluyla ayak tabanından vücuda yayılan iyileşme potansiyeli ve bölgesel eklem kas aktivitesi (Özellikle achille tendo aktivitesi) belirlenir.

Yani çok detaya girmeden, konuyu uzatmadan diyebilirim ki aslında doğrusu bu.

Ayrıca hisse senedi kısmı dikkatimi çekti. Gerçek zamanlı lisansı var mıymış? :haha
Yalnız Ahmet Başkan'ın kollara ancak Fenix 7X veya Tactix 7 gibi devasa bir saat yakışır, küçük saatler oyuncak gibi durur onda 😃

Anlamadığım tıbbi düzeydeki teknik açıklamalarınız için teşekkür ederim :hihi

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Yalnız Ahmet Başkan'ın kollara ancak Fenix 7X veya Tactix 7 gibi devasa bir saat yakışır, küçük saatler oyuncak gibi durur onda 😃

Anlamadığım tıbbi düzeydeki teknik açıklamalarınız için teşekkür ederim :hihi
Anlamamak mı? Siz mi? Üstadım lütfen. Genel olarak detaylandırmak gerekirse bahsettiğimiz aktiviteler sırasında çoğunlukla yanlış duruş, hatalı hareketler sonucu, yanlış ısınma süreleri neticesinde sakatlanmalara, yanlış kas gelişimi sonucu istenmeyen sonuçlara ulaşıyoruz. Benim düşüncem söz konusu egzersizlere ve günlük hareketlere doğru yönden yaklaşmak için bu detayları veriyor olmaları. Hani ne demişler "Kontrolsüz güç, güç değildir." diye. :)

Geri
Üst Alt