200 lt ve üstünde çekmeceli derin dondurucu tavsiyesi

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
200 lt ve üstünde çekmeceli derin dondurucu tavsiyesi verebilirmisiniz?

En az A++ ve çekmeceli olmalı.
Ayrıca motor ömrü açısından tavsiye vermeniz çok faydalı olacaktır.Motor olarak hangisi daha uzun vadeli.Teşekkürler.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Kaç çekmeceli almayı düşünüyosun ? Ben geçen yaz 3 çekmeceli DELTA marka almıştım çok memnunum , UĞUR servis güvencesinde bizzat UĞUR üretiyor derin dondurucuyu. O zaman ikisinin arasında ne fark var diye sormuştum , hiç bir fark yok tamamen her şeyleri aynı sadece birinin üstünde DELTA diğerinin üstünde UĞUR yazıyor , UĞUR yazan daha pahalıya DELTA yazan daha uygun fiyata satılıyor denmişti :hihi demem o ki DELTA marka derin donduruculara bir bak istersen hem kaliteli hem de fiyatları uygun oluyor.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Kaç çekmeceli almayı düşünüyosun ? Ben geçen yaz 3 çekmeceli DELTA marka almıştım çok memnunum , UĞUR servis güvencesinde bizzat UĞUR üretiyor derin dondurucuyu. O zaman ikisinin arasında ne fark var diye sormuştum , hiç bir fark yok tamamen her şeyleri aynı sadece birinin üstünde DELTA diğerinin üstünde UĞUR yazıyor , UĞUR yazan daha pahalıya DELTA yazan daha uygun fiyata satılıyor denmişti :hihi demem o ki DELTA marka derin donduruculara bir bak istersen hem kaliteli hem de fiyatları uygun oluyor.
6 veya 7 çekmeceli olan modellerden bakıyorum.5 çekmeceli de olur ama 200 litre ve yukarısında hacme sahip olmalı. Ayrıca bazı firmalar motor üretiminde kalite olarak daha iyi bazıları ise daha basit üretim kullanıyor deniyor.Örneğin biri bakır sargı iken diğer alüminyum falan deniyor.Bilgim olmadığı için görüşleriniz çok önemli. Evde hoover var 100 lt sandık tipi çok memnunum ama sandık tipinde ürün koymak ve almak eziyet.

akdrhmz Çevrimdışı

akdrhmz 

Aktif Üye
25 Eyl 2018
68
35
hocam ne yaptınız? aldınız mı bir ürün, bende derin dondurucu alacağım arayışa girdim araştırıyorum ama karar veremedim, nofrost olması önemli mi statik olursa çok fazla karlanma olur mu? kafamda deli sorularr

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
hocam ne yaptınız? aldınız mı bir ürün, bende derin dondurucu alacağım arayışa girdim araştırıyorum ama karar veremedim, nofrost olması önemli mi statik olursa çok fazla karlanma olur mu? kafamda deli sorularr

Nofrost veya statik konusunda karar vermedim.Nofrost pahalı ve elektrik tüketimi fazla.Statik daha uzuz a++ gibi elektrik olarak tasarruflu ama buz tutma olayı ne olur kullanan birini bulmam lazım.

akdrhmz Çevrimdışı

akdrhmz 

Aktif Üye
25 Eyl 2018
68
35
bir derin dondurucu bu kadar kafa karıştırmamalı :alala 2 gündür bir sürü ürün inceleyip yorum okudum çok araştırmak da iyi değil karar veremiyor insan

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt