20.000 TL Çamaşır Makinesi Öneri

berkan254 Çevrimdışı

berkan254

Yeni Üye
4 Tem 2023
16
27
Merhabalar 1.5 yol önce Vestel makina aldım ancak inanılmaz kötü yıkıyor çamaşırları sadece ıslatıp geri çıkarıyor gibi deterjanı almıyor gibi yıkıyor. Bizde yeni makina almak istiyoruz. Ama yine kötü bir makina almak istemiyoruz o yüzden tavsiyeye ihtiyacımız var.
Wga252z0tr 15000tl ye şunu önerdiler ama
Arçelik mi Bosch mu Samsung mu Siemens mi uzun yıllar sorunsuz kullanabiliriz.

S Çevrimdışı

shaolin

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Kullanıyorum çok memnunum. Kaliteli Avrupa üretimi. Kazanı geniş.
Çok ücra bir yerde oturmuyorsanız servisi dert etmeyecekseniz alabilirsiniz.
Onun dışında bosch siemens tavsiye ederim. Aynı grubun markalarıdır. Model kodları bile neredeyse aynıdır. Aynı malzeme.
Samsung'a buzdolabı ve tv dışında girmeyin.

berkan254 Çevrimdışı

berkan254

Yeni Üye
4 Tem 2023
16
27
Kullanıyorum çok memnunum. Kaliteli Avrupa üretimi. Kazanı geniş.
Çok ücra bir yerde oturmuyorsanız servisi dert etmeyecekseniz alabilirsiniz.
Onun dışında bosch siemens tavsiye ederim. Aynı grubun markalarıdır. Model kodları bile neredeyse aynıdır. Aynı malzeme.
Samsung'a buzdolabı ve tv dışında girmeyin.
Teşekkür ederim hocam. Üretim yerleri neresi olduğunu bakabildiğimiz bir yol var mı ürünlerin

berkan254 Çevrimdışı

berkan254

Yeni Üye
4 Tem 2023
16
27
Tekrardan merhaba 😅
Araştırmalarım sonucu
Bosch wav28kh0tr ve Samsung ww11bb944dghah arasında kaldım sizce hangisi uzun ömürlü ve daha performanslı olur
slowfood slowfood

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Tekrardan merhaba 😅
Araştırmalarım sonucu
Bosch wav28kh0tr ve Samsung ww11bb944dghah arasında kaldım sizce hangisi uzun ömürlü ve daha performanslı olur
slowfood slowfood
Bizim çamaşır makinesi tavsiyemizde öne çıkan özellik mümkün olduğunca az program ve fonksiyon, uygun maliyet oluyor. Gördüğüm kadarıyla Samsungun modeli hem fiyat konusunda uygun hem de 11 kg. Ayrıca 20 yıl kompresör garantisi konusu da olduğu için tercih edilebilir diye düşünüyorum. Sota Sota Başkan' ında görüşünü alabilirsek daha sağlıklı olur.

berkan254 Çevrimdışı

berkan254

Yeni Üye
4 Tem 2023
16
27
Samsung için sonradan ses şikayeti gördüm baya ama bilemiyorum valla Bosch da Samsung da aynı para hangisi daha iyidir bilmiyorum hangisi daha yakışıklı dersen Samsung un albenisi çok fazla ama alman üretim Bosch mu Polonya Samsung mu 20k verip 3 5 sene içinde çöp olmasını istemiyorum yıkaması çalışması. slowfood slowfood Sota Sota

P Çevrimdışı

Pascall35 

Aktif Üye
3 Haz 2020
109
43

Profilo CGA242X1TR​

merhaba yaklasık 1 yıl once bu urunu aldık son derece memnunuz fıyat olarakta uygun.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt