20.000 bütçe ile ?

F Çevrimiçi

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
493
41
S20Fe bana göre hala alınıp uzun süre kullanım yapılabilecek makina.

Güncelleme takıntınız varsa uzak durun.
Bir iki yıla Android sürümünden dolayı eskimeyeceğini bilsem, benim de alasım var S20 Fe'yi. A34 veya A54'ten daha alınası ama donanımı daha iyi olmasına rağmen daha eski kalıyor onların yanında.

O Çevrimdışı

ozket

Yeni Üye
12 Kas 2019
11
35
Hala arıyorum da işin içinden çıkamıyorum keşke satmasaydım gt 2 proyu :P

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,737
Gecen hafta tam kamera çevresinde kararma nedeniyle S22 Ultra mı garantiye verdim.
Hiçbir sorun çıkarmadan cihazı İstanbula gönderip ekran değişimi yaptılar.

Cihazımı bugün teslim aldım. 10 günlük süreçte ikame olarak M12 verildi yarabbim alt model telefon kullanmak bildiğin iskence
foruma girerken bile takıla takila giriyordu.

Kıssadan hisse kurumsal firmalardan alışveriş yapın.

Screenshot_20231020_204354_Samsung-Notes.jpg

Son düzenleme:
F Çevrimiçi

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
493
41
Bu arada ben de bir çılgınlık yapıp haftaiçi A34 aldım. Öncesinde Xiaomi 9t pro kullanıyordum 4 yıldır. Telefon akıcılık olarak iyi, eski tele göre daha tepkisel, ekran, batarya falan güzel ama Samsung One kullanıcı arayüzü özelleştirilebilirlik konusunda Xiaomi'den çok daha geride.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,737
Bendeki S22 Ultrayı arkadaş istedi. Hanımdaki Redmi 9 Pro kızıma verip 2 adet S23 Ultra alma kararı verdim.

S22 ultra iyi hoş güzelsin ama ah ulen o batarya öyle içilir mi.!!!

R Çevrimiçi

ridw0n 

Aktif Üye
8 Ağu 2022
412
Bu arada ben de bir çılgınlık yapıp haftaiçi A34 aldım. Öncesinde Xiaomi 9t pro kullanıyordum 4 yıldır. Telefon akıcılık olarak iyi, eski tele göre daha tepkisel, ekran, batarya falan güzel ama Samsung One kullanıcı arayüzü özelleştirilebilirlik konusunda Xiaomi'den çok daha geride.

hayırlı olsun güzel seçim bence samsung one tema olarak az ve çoğu ücretli xiaominin arayüz özelliştirmesi çok geniş ve çoğu ücretsiz temalar.

Bendeki S22 Ultrayı arkadaş istedi. Hanımdaki Redmi 9 Pro kızıma verip 2 adet S23 Ultra alma kararı verdim.

S22 ultra iyi hoş güzelsin ama ah ulen o batarya öyle içilir mi.!!!

iyi seçim s22 ultra Snapdragon 8 Gen 1 den dolayı bataryayı iyi ayarlamıyordu hızlı şarj olarak da geride kalıyordu. aynı işlemciyi kullanan diğer modeller en azından bir 67w adaptör veriyorlar yanında.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,737
iyi seçim s22 ultra Snapdragon 8 Gen 1 den dolayı bataryayı iyi ayarlamıyordu hızlı şarj olarak da geride kalıyordu. aynı işlemciyi kullanan diğer modeller en azından bir 67w adaptör veriyorlar yanında.
S23 serisinde de hızlı şarj 45w. Samsung bu konuda biraz temkinli.

S Çevrimdışı

Swrpsfrkn

Yasaklı Üye
2 Kas 2023
3
26
Ben 1 yıldır Samsung A73 5G kullanıyorum,kamera özellikleri olsun,ekran akıcılığı olsun gayet memnunum şuan 19000 bandında bir telefon bakmanızı tavsiye ederim.Isınma problemi düzgün kullanımda olmuyor denebilir.Önemli olan şey orijinal şarj aleti ile kullanımı.5000mAh batarya kapasitesi ile günü kurtarıyor.Temel donanımda ise Snapdragon 778G olması gayet olumlu.20000 tl bütçe ile alınabilecek telefonlar içerisinde gayet düşünülebilir.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,737
Ben 1 yıldır Samsung A73 5G kullanıyorum,kamera özellikleri olsun,ekran akıcılığı olsun gayet memnunum şuan 19000 bandında bir telefon bakmanızı tavsiye ederim.Isınma problemi düzgün kullanımda olmuyor denebilir.Önemli olan şey orijinal şarj aleti ile kullanımı.5000mAh batarya kapasitesi ile günü kurtarıyor.Temel donanımda ise Snapdragon 778G olması gayet olumlu.20000 tl bütçe ile alınabilecek telefonlar içerisinde gayet düşünülebilir.
Samsung Snapdragon kullanıldığı bütün cihazlar zaten başarılı.
A73 çoğu kullanıcının işini rahatlıkla görür.

R Çevrimiçi

ridw0n 

Aktif Üye
8 Ağu 2022
412

20 bin tlye 778g mantıklı değil bence 14 binden durduk yere 20 bine çıktı

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29
Eğer halen almadıysanız 23'e zorlayıp 4-5 yıl rahat etmenizi öneririm. Eğer biraz daha dayanabiliyorsanız paranızı TL dışında tutup 24 çıkana kadar beklerseniz daha kolay satın alabilirsiniz. Muhtemelen 24 yeni bir seri olacağından 23 olgunlaşmış bir model olarak 25 veya 26 çıkana kadar en mantıklı tercih olacaktır benim düşünceme göre.

Not:
Çıktığından beri S23 base ve Watch 6 44mm kullanıyorum. Geçen ay eşime de S23 base aldım. İkimiz de özellikle şarj konusunda çok memnunuz.

Diğer konularda da şaşırtıcı derece iyi. Arkadaşlarımın öve öve bitiremediği pro maxleri güneş ışığında ekranının görünmesiyle, küçücük boyutuna rağmen şarjıyla ve akşam kamerası performansıyla ciddi anlamda alt ediyor. Ultrası zaten bambaşka bir dünya olmuş ama base kesinlikle çok ideal.

Ek olarak pro maxçi arkadaşlarımın doğal olarak macbookları da var. (Macbooka lafım yok. benim işime yaramaması dışında güzel cihaz.) Bu macbooklara internet paylaştırırlarken telefonlarının şarjları hiç dayanmıyor. Ben üç cihaza aynı anda paylaşıp şarj konusunda sorun yaşamıyorum. Düşüş hızındaki artışı hissedemiyorum ciddi anlamda.

Bildiğim kadarıyla Apple'ın zaten bu bağlantı entegreleri konusunda eskiden gelen bir problemi var.

Geri
Üst Alt