2 ütü Arasında kaldım ???

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
ütü konusunda Philips ten şaşmayın adamlar hakikattan dünyanın 1 numaralı ütü üreticisi.

kaç tanıdık bizimle beraber evlenirken arzum tefal arçelik vs aldıysalar memnun kalmadılar.

Eşim merak etmişti 5 yıl önce şu Philips in ayarsız akıllı ütüsünü istemişti almıştık çok memnun kaldı.

Ancak bu kazanlılara sabit yer lazım.Su hacmi büyüklüğü dışında pekte bir farkı yok bildiğim.

Ayrıca kireç kaynaklı sorunlar kazanlılarda daha fazla oluyor bildiğim.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
philips'in en kötü ütüsü bir çok benim diyen markanın ütüsünden iyidir bence ?

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Ben valideye philps almıştım çok memnun.vestele güvenmiyorum hangi dandik çin firmasına yaptırıyordur ütüleri acaba.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Ben valideye philps almıştım çok memnun.vestele güvenmiyorum hangi dandik çin firmasına yaptırıyordur ütüleri acaba.

Üretim Yeri: Tunbow Electrical (Huizhou) Limited Adres: JiangBei 82Hao, 84Hao, 85Hao XiaoQu, XiaoJinKou Town Huicheng Zone, Huizhou City, GuangDong, Çin Tel: 86-752-2028 218 E-posta:hanlaikeung@tunbow.hk

bazıları Ningbo Aijia Electrical Appliances Co.,Ltd. Adres:No.555,East Kaifa Road,Zhouxiang Town,Cixi, Zhejiang, Çin

bojack Çevrimdışı

bojack

Aktif Üye
10 Mar 2019
92
Vestelden uzak dur gerisi önemli değil
Aynen doğru diyorsun hocam.
Geçen akşam Vestel bayiye gittim ütüyü oraya sordum 850 tllik fiyat çekti bana.Sonra indirim muhabbetine girdik son oluru 550 tl peşin fiyatına 5 taksit yaparım dedi.Tamam yarım kartla gelirim dedim.Akşamına da Philpsi siparis geçtim :)
850 den nasıl 550 ye düştü onu anlamadım.İnternette zaten 450-500 arası..
Allah'a şükür TV haricinde REGAL başka da Vestel yada yan firması değil. TV de acele ettim biraz ama şimdilik iyi zaten max 3 sene ömür biçtim bakalım onda ne olacak :)

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt