2 tv arasında kaldım

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
https://tavsiyeforumu.com/konu/beko-tuplu-tvden-regal-49r6520f-gecis.3232/
49SBF700 modeli daha önce yorumlanmadığı için koyamadım :)
ikisi arasında da uçurum fark yok yani, regal daha fazla ışık yaktı bana çünkü garanti 3 yıl :)

O Çevrimdışı

omatur

Yeni Üye
8 Tem 2019
6
35
Teşekkür ederim aşağı yukarı aynılar ancak hangisinin ekranı daha güzel gösterir karar veremiyorum. Segin bir incelemesini kullanıcısını bulamadım

zatrox Çevrimdışı

zatrox

Aktif Üye
5 Haz 2019
73
41
Seg'in 40 inch bir modelini kullandım uzun süre. Bir Vestel veya Regal nasıl gösteriyorsa aynı şekilde gösterir. Renklerle ilgili fark yok; doygunluk düşük, beyazlar soluk, ekranın genelinde matlık hakim. Hele ki bu iki tv muhtemelen tamamen aynı görüntü kalitesine sahip olacaktır.

Şahsi tavsiyem 2000 TL'ye full hd ve 49 inç olan bu televizyon yerine, 400 TL daha ekleyip 4k ve 55 inç olan Awox u5600 almanız yönünde.

O Çevrimdışı

omatur

Yeni Üye
8 Tem 2019
6
35
Seg'in 40 inch bir modelini kullandım uzun süre. Bir Vestel veya Regal nasıl gösteriyorsa aynı şekilde gösterir. Renklerle ilgili fark yok; doygunluk düşük, beyazlar soluk, ekranın genelinde matlık hakim. Hele ki bu iki tv muhtemelen tamamen aynı görüntü kalitesine sahip olacaktır.

Şahsi tavsiyem 2000 TL'ye full hd ve 49 inç olan bu televizyon yerine, 400 TL daha ekleyip 4k ve 55 inç olan Awox u5600 almanız yönünde.

Teşekkür ederim.tvyi dedem alacağın içim ve sadece karasal yayın izleyeceği için 4kya gerek yok kendime alacak olsam 4k tercih ederdim

F Çevrimdışı

fatihhilal

Yeni Üye
23 Tem 2019
29
33

Hocam Awox markası Vestel ve yan ürünlerinden daha iyi bir görüntü kalitesine mi sahip?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623

Sizdeki paneller VA panel olduğu için de renklerde matlık olabilir.

Geri
Üst Alt