2 Sungate titan iptv cihaz ve aralarındaki fark

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Bu gün 2.ci titan gördüm internette ,birisi ilk cihaz-eski fiyatı 400TL olan,diğeri yeni cihaz 540 TL.İkisinin arasında ne fark var acaba,akıllı kumandadan başka ( bu arada fiyatlar da artmış epey)
Bir şey daha sorayım, ikisinin de yazılımı aynı mı ,wifi sıkıntısının ve cihazın şişmesinin nedeni yazılım farkı mı acaba :alala
Arada fark yoksa ,neden fiyatı 540 TL ,akıllı kumanda farkı mı :alala
Ve ,acaba aynı işlemciyi mi kullanıyorlar :alala

İlk titan:
titan-1.png

Yeni titan:
titan2ae1fdec626bd3c26.jpg

R Çevrimdışı

Recep03 

Aktif Üye
6 Tem 2020
51
60
Reklam için forum yönetiminden lütfen izin alınız.

Fiyat teklifi alabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
sadece kumanda farkı var yeni çıkan cihazlar eskilerle aynıdır yeni gelen cihazlara akıllı kumanda eklendi sadece :)
Hımm,kumanda farkı da çok farklıymış sevgili memoli ,gerçi dolar($) 8 zin üzerinde ama :)
Ben yeni seri reklamını görünce ilk aklıma "acaba donanım mı değiştirdiler" geldi,bir de wifide sıkıntı çıkınca iyice işkillendim doğrusu,sormaktaki nedenim de buydu ,en azından tüketiciler iki cihaz arasında fark olmadığını bilecekler bu sayede :ok

H Çevrimdışı

hashimer

Yeni Üye
6 Eyl 2021
3
48
Me
sadece kumanda farkı var yeni çıkan cihazlar eskilerle aynıdır yeni gelen cihazlara akıllı kumanda eklendi sadece :)
Selamun aleykum, Memoli ustam. Yeni yazılımı daha alamadım 2.02.15 te kaldı. Yeni yazılım var diye bildirdiniz yeniliklerden faydalanalım istedim, ama bi türlü güncellemedi 2.02.16 olmadı.Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri