2 Metre HDMI 2.0 Kablo 57 TL!

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
11124921172018.jpg

İşimi görsün yeter diyenler için ideal.
Philips SWL6118D/93 HDMI Kablo;

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Benim gibi hepsioradayı protesto edenler için farklı linkler... :coskun

1,8 metre yeter diyenlere

İllaki 2 metre isteyenlere

Amazon Türkiye dışında müşteri memnuniyetinde adam gibi bir firma yok diye düşünüyorum.
N11, Gittigidiyor, Trendyol, Hepsiburada bana hep aynı izlenimi veriyor.
Kötü olma konusunda N11 ve Trendyol başa başa yarışır diye düşünüyorum. :hihi

Hepsiburada'nın indirimlerine değinmiyorum bile. :hihi

Bir de Webdenal müşteri memnuniyeti konusunda övülüyor ama oradan aldığım ürünlerde henüz bir sorun çıkmadığı için bunu deneyimlemedim.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Amazon Türkiye dışında müşteri memnuniyetinde adam gibi bir firma yok diye düşünüyorum.

Bir de Webdenal müşteri memnuniyeti konusunda övülüyor ama oradan aldığım ürünlerde henüz bir sorun çıkmadığı için bunu deneyimlemedim.
Hepsioradayı 10 yıl kesintisiz kullandıktan sonra, ürün hediyesi olan küçük bir parfümü ürün ile göndermeyip çamura yattıkları 2010 yılında sildim.

Gittigidibatırı'yı, yakın zamandaki döviz artışında 3 taksite bile vade farkı koyması sebebiyle sildim.

Trendbaba' yı malum Çin işi olduğu için hiç kullanmadım.

N11'de şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım, amazon gelene kadar çoğunlukla kullanıyordum.

Ancak, Amazon gerçekten bambaşka bir mecra, özellikle kitap alış verişlerimi piyasadan pahalı olsa bile Amazon'dan yapıyorum.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Hepsioradayı 10 yıl kesintisiz kullandıktan sonra, ürün hediyesi olan küçük bir parfümü ürün ile göndermeyip çamura yattıkları 2010 yılında sildim.

Gittigidibatırı'yı, yakın zamandaki döviz artışında 3 taksite bile vade farkı koyması sebebiyle sildim.

Trendbaba' yı malum Çin işi olduğu için hiç kullanmadım.

N11'de şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım, amazon gelene kadar çoğunlukla kullanıyordum.

Ancak, Amazon gerçekten bambaşka bir mecra, özellikle kitap alış verişlerimi piyasadan pahalı olsa bile Amazon'dan yapıyorum.
Benim GG ile deneyimim olmadı ama insanların yorumlarını okuyunca kurumsallık ve müşteriyi koruma konusunda firmalara puanımı veriyorum desme yeridir.
N11'in özellikle firma kendini düzeltti diyip, yorumumu silmemi isteyip istemeyeceğim konusunda araması N11'e olan puanımı vermemi sağladı.
Alışveriş yapıyor muyum, mecbur.

Kanunlar iyi olmadıkça ve uygulanması sağlıklı olmayınca müşteriler daha çok mağdur olmaya devam eder.
Satıcı Ahmet olmuş, Mehmet olmuş fark etmiyor.

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,286

Lütfen Trendyolu ayrı tutalım. O memnuniyetsizliği Everesti ve Niagarasıdır ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri