2. El ps4 alınır mı?

B Çevrimdışı

beratozguner

Aktif Üye
25 Mar 2021
101
31
Herseyi eurasia garantili kollar oyunlar dahil. Vatancomputerdan almış cihaz sahibi arkadaş 6 ay önce. alınabilir diyorsunuz yani :)
Eğer slim kasa ve dediğiniz gibiyse herşey tabi alınabilir. İnternette benzer fiyatlara da var ürün. ama 2.kol etkeni önemli burada. Ama yine dediğim gibi denemeden almayın. Kollarda sorun var mı bakmak lazım. Drifting, l2 problemi gibi.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Tabi orası öyle ancak hiç ps olmayan biri için ps4 mantıklı olabilir. Ps5 piyasada yok olsa bile 8k para 2,5 katı fiyat. Yurtdışından getirelebilir. Bu arada ps4 fiyatı şu an pahalı değil. 3000 tl avrupa ile kuru çarpınca benzer fiyata geliyor neredeyse.

Xbox konusu f/p olsada bilgisayarı varsa birinin mantıksız geliyor. exclusive oyun olmadığı için insanlar bilgisayara yöneliyor. Xbox bilgisayarınız yok ise ve exclusive oynamam diyorsanız iyi seçenek. Ayrıca gamepass evet mükemmel bir sistem, uygun fiyatlı çok oyun var. Ancak microsft studio ve yeni gelecek bethesda ve son olarak ea access dışında ki oyunları ansızın kaldırabilmeleri ile biliniyor. Oyun sizin olmadığı için 1 ay oynuyordunuz ara verdiniz tekrar döndüğünüzde oyun uçabilir.

Birde fiyat konusuu ise daha ilginç. ps store ile xbox store fiyatları çok farklı değil. Ps tarafı pahalı denir ama xbox da pahalı. Gamepass oyunlarına bakılıp alınabilir. Eğer size hitap ediyorsa ben last of us gibi oyunlar oynamam diyorsanız mantıklı.
Türkiye'de F/P olan artık XBOX Series S, Sony PS5 Türkiye'de sadece zengin oyuncağı olarak alınabilir.
Series X demiyorum dikkat edin. Series S.

PC her zaman için daha işlevsel ama multiplayer'ı işkencedir.
Yok Hz, yok ping, yok hile derken sinir hastası olabiliyorsunuz.

Oyun dünyasına adım atacak olsam, multiplayer da oynayacaksam, konsol alırdım.
Orjinal oyun evet para ama Game Pass kütüphanesi yeni başlayacak bir kişiyi uzunca bir süre idare edecektir.
(Günde 8 saat oyun oynamayacaksa tabi.)

PS4 fiyatı konusundaki yorumum piyasasının şişik olduğu yönünde.
Hangi oyunlar oynanacak, beklenti ne, kullanım senaryosu vs hepsi etkiler bunu.

Ben bu alete şahsen 1500 liradan fazla vermem. :hihi
Yurt dışında da oyun konsollarının gördüğü muamele ortada aslında.
İnsanlar parasıyla gidiyor alıyor kutuyu, koyuyor kenara, canı sıkılınca açıyor oynuyor hepsi bu.

Türkiye'de alım gücü düştüğü için bu cihazlar da ilah seviyesine yükseltilmiş durumda.
Ki PS5'in sanırım bazı sorunları mevcut, Series X karşısında. (Series S'e karşı bir alternatif sunmadılar zaten.)

Bu fiyata alınacak PC tabi ki fazla güçlü olmayacak ve amaç sadece oyunsa PS4 alınabilir.
Diyebileceklerim bu.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri