2 El PC Fiyatları

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Evet, iade konusunu ben de duymuştum.
Hatta sonradan fark ettiklerinde bile yapıyorlar bunu.
Müşteri memnuniyetinde cidden iyiler.
Henüz yurt dışı Amazon sitelerini kullanmadım.
Zamanında ekran kartını keşke dışarıdan alsaydım dediğim olmuştu.
Fiyat her zaman avantajlı olmuyor ancak bazen hoş fırsatlar çıkabiliyor. Müşteri memnuniyeti gerçekten çok iyi buradaki siteler o standarta tutulsa çok farklı olur internet alışverişlerinin durumu. 4 sene önce falan siparişimizi yanlış göndermişlerdi parayı iade ettiler ürünü de geri almadılar kargo pahallı olduğu için. Daha sonra kargoda kaybolan bir ürün için iade almıştık 2 ay sonra geldi paket parayı geri ödemek isteyince kabul etmediler gecikmiş zaten ödemeyi kabul edemeyiz diye:ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,848
Fiyat her zaman avantajlı olmuyor ancak bazen hoş fırsatlar çıkabiliyor. Müşteri memnuniyeti gerçekten çok iyi buradaki siteler o standarta tutulsa çok farklı olur internet alışverişlerinin durumu. 4 sene önce falan siparişimizi yanlış göndermişlerdi parayı iade ettiler ürünü de geri almadılar kargo pahallı olduğu için. Daha sonra kargoda kaybolan bir ürün için iade almıştık 2 ay sonra geldi paket parayı geri ödemek isteyince kabul etmediler gecikmiş zaten ödemeyi kabul edemeyiz diye:ok
Tabi ki ama vergiyi vs. düşününce aynı fiyata daha iyi model alınabiliyor yeri geldiğinde.
Bir sonraki donanımı veya eşyayı kesinlikle yurt dışından alırım gibi geliyor.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Gönül konuları hani kız istemeye gidecez ya
Abi hatırlattın yazcaktım asıl konuya demin mahalledeyim baktım kız telefonla konuşuyor sessiz sessiz oyalana oyalana bende bir marketin önünde durdum denk gelmiş gibi olsun diye selam verdim aldı ama markete geçtim alışveriş yaptım eve yetiştim kız halen aşağıda telefonla görüşüyordu bir kız uzun uzun bu kadar kız kıza görüşürmü biriyle acaba yoksa sevgilisimi var acaba içime kurt düştü :ara

Geri
Üst Alt